Skocz do zawartości

Recommended Posts

moim zdaniem poczekaj jeszcze 2 miesiace i kup dopiero SGS III jezeli tak bardzo chcesz cena spadnie napewno o 600 zl ;) dlaczego ? bo to samsung ;) chyba ze wolisz w przyszlosci zmienic telefon i sprzedac za dobra cene to poczekaj na premiere iphone 5 !!!!!!!!!!!!!!

ja sprzedalem ostatnio iphone 3g kupiony w dniu premiery w 2008 r i sprzedany pare dni temu za 470 zl !!!!! chyba to dobra cena jak na telefon 4 letni (stan jego nie byl dobry -wizualny) jezeli dbalbym bardziej to na 100% cena bylaby wieksza )

Link to post
Share on other sites

Witam.

Już zakupiłem SGS III jak na razie mam go drugi dzień i za bardzo nie miałem się czasu nim bawić ale wrażenia pozytywne.

Dzięki Wszystkim za włączenia się do tematu.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja też polecam Galaxy SIII! Tu masz ciekawe porównanie, według którego wygrywa nawet z długo oczekiwanym iPhonem 5! http://versusio.com/...e-iphone-5-64gb :)

Ja tu nie faworyzuję żadnej marki ale to porównanie jest debilne. Dlaczego ? Ano dlatego, że Apple nigdy jeszcze nie podało dokładnej specyfikacji swych urządzeń przed premiera więc nie mam pojęcia skąd te dane. Ja wam powiem:

 

Są to dane, z palca wyssane. :]

 

Tu jeszcze taki mały cytacik:

 

"Nie istnieje oficjalne źródło. Telefon od początku jest opatrzony w informacjach dodatkowych pogrubioną klauzulą o nieoficjalności danych. Wszyscy doskonale wiemy, że Apple przed premierą nie udziela żadnych oficjalnych informacji o swoich produktach."

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

wiadomo ze bedzie 4 cale co z miejsca go dla mnie skresla. 4,3 w sII bylo dla mnie zbyt male wiec przeszedlem na sIII (note tez mialem lecz latem ciezko sie go w spodenkach nosilo)

Wogole niewiem czy widzicie ze premiera 5 niebawem a jakos tego tak nie widac jak rzed premierami poprzednika...Apple sie wypala bez Jobsa

Link to post
Share on other sites

do kolegi wyżej nie ma znaczenia jaka bedzie specyfikacja bo to mnie nie interesuje dlaczego ? a dlatego ze mimo wszystko system IOS (ktory wiem ze nigdy nie zawodzi,np mnie zero zwisow od dnia kiedy kupilem jeszcze ip 3g) jest dla mnie najlepszy i najlepiej zoptymalizowany nie musi byc 10rdzeniowy czy 4 jak w SgSIII !!!!!!!!

 

placi sie za marke ? placi sie za idealny system jak i jakosc wykonania tego telefonu !!!!!!!!!!!!!!!

 

ahaa i jeszcze jedno nie robio konkurencji bo nie ma czegos takiego dla firmy apple !!!!!

 

osobiscie uważam ze jezeli chodzi o telefony to wlasnie firma apple jest na chwile obecna najlepsza !!!!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites

do kolegi wyżej nie ma znaczenia jaka bedzie specyfikacja bo to mnie nie interesuje dlaczego ? a dlatego ze mimo wszystko system IOS (ktory wiem ze nigdy nie zawodzi,np mnie zero zwisow od dnia kiedy kupilem jeszcze ip 3g) jest dla mnie najlepszy i najlepiej zoptymalizowany nie musi byc 10rdzeniowy czy 4 jak w SgSIII !!!!!!!! placi sie za marke ? placi sie za idealny system jak i jakosc wykonania tego telefonu !!!!!!!!!!!!!!! ahaa i jeszcze jedno nie robio konkurencji bo nie ma czegos takiego dla firmy apple !!!!! osobiscie uważam ze jezeli chodzi o telefony to wlasnie firma apple jest na chwile obecna najlepsza !!!!!!!!!!!!!

co ty za smieci wypisujesz...powiedz ze 3g lub 3gs nie zalicza zwisow... albo nigdy tego sprzetu nie miales albo naprawde malo sie znasz. mialem przez miesiac 4s jako sluchawke sluzbowa i nigdy ale to przenigdy nikt mi nie wcisnie ze to telefon lepszy od chociaz desire HD (o SII czy III to juz nie wspomne). Fakt ladnie wykonany ale to wszytsko. Zyj dalej w swoim swiecie i przekonaniu ze firma robiaca Cie w jajo jest najlepsza. W czym iOS jest lepszy od nanowszych wydan androida ? wymien chociaz jeden sensowny argument. Kidys bylo inaczej (jeszcze 2 ata temu) ale na dzis dzien to co wypisujesz to jak napisalem na poczatku fanboiskie "smieci" i to w dodatku bez argumentacji...Piszac "osobiscie uważam ze jezeli chodzi o telefony to wlasnie firma apple jest na chwile obecna najlepsza" mysle ze masz na uwadze to ze porownujesz telefon strasznie przestarzaly technologicznie do produktow konkurencji i robisz z siebie blazna...sorry ale tylko tak mozna nazwac osoby piszace takie bzdury

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Super telefonik. Jak możesz go wziąć w przedłużeniu to naprawdę polecam. Android daje mnóstwo opcji personalizacji :)

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Ojoj ale się zagotowało :D

Swoje zdanie do zainteresowanych tematem: Nigdy nie brałem pod uwagę urządzeń Apple'a i nie będę brał ponieważ ich cena nie odzwierciedla faktycznych możliwości produktów a za samo logo nie będę płacił kilku stówek. Nie twierdzę, że Apple robi złe produkty ale moim zdaniem cena jest za bardzo zawyżona i zresztą krew mnie zalewa jak wszędzie widzę iPhone'y. Mam jeszcze kilka "ale" lecz nie będę napędzał tego błędnego koła także jeszcze raz dziękuję za udział w konwersacji i....

...ZAMYKAMY TEMAT :zamykamy:

Edytowane przez MekPrzemasMek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...