Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Niedługo kończy mi się umowa z operatorem i czas na nowy telefon. Mój wybór padł na SGSIII i tu mam prośbę do jego użytkowników aby skrobnęli coś na jego temat czyli:

- wady

- zalety

- wrażenia z użytkowania itp

Czytałem troszkę, że ekran jest zbyt czuły, czy to prawda? Interesuje mnie też czas działania baterii, szybkość działania tel.(czy się nie zawiesza) oraz "widzialność" ekranu w pełnym słońcu.

Proszę o opinie użytkowników SGSIII.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

+Bardzo dobry wyświetlacz

+Znakomity 4 rdzeniowy Exynos przebijający Tegrę 3

+Znakomita bateria

+MEGA płynność działania

+Android 4.0 i zapewniona aktualizacja do Androida 4.1 Jelly Bean

+Obecnie zaraz po Nokia 808 PureView najlepszy aparat fotograficzny w komórkach

+Znakomite nagrywanie wideo

+Przednia kamerka w rozdzielczości HD

+Bardzo fajny design(nie każdemu się podoba)

+S Voice (na razie w fazie testów)

 

Widzialność w słońcu bardzo dobra (w końcu to Super AMOLED)

 

Ekran jest czuły i taki na być :P

 

 

- Jedyna wada to wykonanie, które moim zdaniem nie jest takie fatalne jak to inni mawiają

- No i mooooże jeszcze być wadą to, że ekran jest wykonany w technologii PenTile czyli są 2 subpiksele zamiast trzech dlatego ekran ''nie ma'' pełnego 1280x720. Ale ja powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnych pikseli (ekran teoretycznie ma powyżej 300 pikseli na cal)

 

Moja opinia : Telefon jest naprawdę ale to naprawdę leciutki i cienki. System działa bez zająknięć i przycięć. Ekran robi piorunujące wrażenie i moim zdaniem to najlepszy ekran na rynku.

 

Ogólnie bardzo dopracowany telefon i jak tylko masz możliwość to bierz go w ciemno bo naprawdę warto. W każdych rankingach kosi One X i iPhone 4S razem wziętych :P

 

 

EDIT : Zmieniłem parę rzeczy w tekscie bo nie zwróciłem uwagi, że to SGS III a nie II :D

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

+Android 4.0 (możliwe, że też 4.1)

Gdzies czytalem, ze testy launchera samsunga dla SGSII i SGSIII sa juz w koncowej fazie testow (gdzies na jakims blogu pracownikow samsunga pojawila sie informacja za SGSII i SGSIII JB maja dostac gdzies na przelomie sierpnia i wrzesnia)

Link to post
Share on other sites

Też uważam że to obecnie najlepszy telefon na rynku, tylko czy jest sens go brać w ogóle. W chwili obecnej mamy na rynku wyścig zbrojeń. Nie wiem dokładnie jak z ceną, ale sytuacja wygląda tak że: (czysto hipotetycznie) - Wychodzi nowy telefon, wykorzystujemy 50% jego możliwości, a już pojawia się kolejny. Ale gdy pieniądze nie grają roli, to oczywiście SGS III jak najbardziej, nie ma się nad czym zastanawiać.

Link to post
Share on other sites

@Mixtape - dzięki za opinie.

Co do reszty to ja już się praktycznie zdecydowałem na SGSIII i zapewnienia typu "najlepszy telefon na rynku" nie są mi potrzebne, tylko wrażenia z obcowania z tym telefonem ale dzięki za zainteresowanie.

Jeżeli ktoś jeszcze ma coś do dodania to zapraszam.

Link to post
Share on other sites

Też uważam że to obecnie najlepszy telefon na rynku, tylko czy jest sens go brać w ogóle. W chwili obecnej mamy na rynku wyścig zbrojeń. Nie wiem dokładnie jak z ceną, ale sytuacja wygląda tak że: (czysto hipotetycznie) - Wychodzi nowy telefon, wykorzystujemy 50% jego możliwości, a już pojawia się kolejny. Ale gdy pieniądze nie grają roli, to oczywiście SGS III jak najbardziej, nie ma się nad czym zastanawiać.

Pojawiac sie moze... przyklad... wlasnie SGS. Wyszedl SGSIII ci co sobie moga na niego pozwolic moga sie bawic i byc szczesliwi, ale ci co mieli SGSII i SGS wcale nie musza czuc sie gorsi. Ich telefony jako ze w momencie premiery byly prze mocne i to byl totalny high end do dzis ciagna nowe wydania androida (nawet jezeli tylko w postaci custom romow). Wiec jak wyjdzie SGSIV to kupia go ludzie ktorym SGS i SGSII juz nie daje rady i zapalency ktorzy chca miec najnowszy telefon (sprzedaja swojego SGSIII i kupia IV)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja bym nie ufal zbytnio LG... juz nie raz pokazali ze nawet ich flagowe modele sa zapomniane 3 miesiace po wejsciu na rynek. Wypuscili go z ICS i znajac zycie JB dostanie jak dobrze pojdzie pod koniec roku. LG sobie strzelilo w stope juz 2 razy obietnicami ze teraz bedzie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Np. Oglądanie 720p na stronach internetowych nie odpalając aplikacji youtube'a, oglądając transmisje na żywo, grać w gry na stronach flash itp itp.

Oglądanie filmów w 720p powiadasz?

Pakiet danych 1GB połknie w 15 minut,a i z zasięgiem 3G jest cienko by to udzwignąć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taaaa oglądanie 720p na telefonie z rozdzielczością 800 x 480 to tak jak na telewizorze full HD oglądać film zapisany w formacie 4k. nawet jeżeli masz wystarczająca rozdzielczość do oglądania 720p to na tak małym wyświetlaczu nie zobaczysz dużej różnicy. Poza tym dlaczego to lepiej oglądać filmy przez przeglądarkę aniżeli przez aplikację. Ta też obsługuje 720p.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Taaaa oglądanie 720p na telefonie z rozdzielczością 800 x 480 to tak jak na telewizorze full HD oglądać film zapisany w formacie 4k. nawet jeżeli masz wystarczająca rozdzielczość do oglądania 720p to na tak małym wyświetlaczu nie zobaczysz dużej różnicy. Poza tym dlaczego to lepiej oglądać filmy przez przeglądarkę aniżeli przez aplikację. Ta też obsługuje 720p.

Tak ale tylko telefony z wyświetlaczami HD :->

Link to post
Share on other sites

Tak ale tylko telefony z wyświetlaczami HD :->

Ale powiedz mi jaki jest sens ogladania 720p na wyswietlaczu 480p np.... Totalny bezsens zapychasz sobie lacze czyms czego i tak nie zobaczysz.

 

Nie każdy serwis ma swoją dedykowaną apkę.

Nie oszukujmy sie wiekszosc liczacych sie serwisow z materialami video ma swoje aplikacje dla androida. Mowie tu o youtube, vimeo, dailymotion i cala masa innych...

 

...na dobra sprawe jakby poszukac to pewnie jest jakas apliakcja ktora pozwala ogladac wszystko z kilku serwisow jednoczesnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...