Skocz do zawartości

Pad Xbox a gry PC


Recommended Posts

Ja na padzie od xboxa gram od kilku lat na PC i moim zdaniem nie ma lepszego pada :) świetnie leży w dłoni i można się wygodnie rozsiąść na fotelu hehe oczywiście używam go jedynie do samochodówek bo w innych gra jednak myszka i klawiatura jest niezastąpiona (gry FPS)

 

A mi ustawienia pada od Xboxa nie pasują. Parę lat temu, gdy byłem zmuszony zakupić nowego pada do PC wybierałem między padem Xboxowy, a Logitechem Chillstream i RumblePad2. Ostatecznie wybór padł na RumblePada2 z PSowskim ułożeniem wszystkich klawiszy. Układ ten został wymuszony przez moje przyzwyczajenie i styl jazdy w Test Drive Unlimited, i oczywistą oczywistość korzystania ze sprzęgła oraz manualnej skrzyni biegów. Najlepiej samemu sobie odpowiedzieć co komu pasuje i co komu leży w dłoni najlepiej :)

Link to post
Share on other sites

W TDU2 dużo rzeczy względem TDU zostało skopanych. W TDU2 aby mieć pełen manual musisz mieć, każdy bieg przypisany do innego klawisza, a nie tak jak w TDU, że miałeś ustawione sprzęgło na jednym klawiszu i na dwóch innych bieg w górę/dół.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...