Skocz do zawartości

Obudowa do powiedzmy 1000


Recommended Posts

 

Oj hahahah zupełnie źle mnie zrozumiałeś :D :D nie o brąz mi chodziło, a o kolor kremowy, Tobie się podoba, mnie nie ;) O gustach się nie dyskutuje, nieprawdaż :P Dlatego moją noctue pomalowałem na czarno, ale tylko obramowanie, a nie wentyl 8)

Jeśli o pozostałe wentyle idzie to zakupiłem już kolejne 2sztuki be quiet hehe 140 i 120mm.

Dzięki za opinie

Link to post
Share on other sites

Spoko, paczkę miałem dostać w poniedziałek, ale już wiem, że nie dostanę bo koleś dziś dzwonił i mnie informuje, ze nie ma na stanie wentyla 140mm kuzwa :/ :/ Kasę już za wszystko wpłaciłem z góry a tu takie buty wnerwiłem się trochę, ale cóz nic nie zrobię ma mieć je we wtorek niby, zobaczymy czy wyśle.

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Hej,  sorki ze odgrzebie temat ale mam pewne wątpliwości a mam nadzieję że mi pomożecie

Posiadam obudowe Regnum L50  [i jestem ogólnie zadowolony] obecnie na moim CPU siedzi Armagedon [+ 2x TY 140] ale od pewnego czasu mysle nad   Corsair H110 [obecny cooler poszedł by do kompa kuzyna] ale niewiem czy udało by mi się zamątować go...

Jedyną opcją [bez modyfikowania budy samej] jest   Radiator [w wewnątrz obudowy]  a wentyle dać pod tą obudową zdejmowaną powyżej [zmieszczą się tam napewno] czyli była by to opcja  PULL,  jako że obudowa ma dobrą wentylacje wiec strat na wydajności [jakichś kosmicznych] by niebyło [uszczelnił bym odpowiednio łączenia gąbką uzywaną przy chłodnicach]
tylko boje się czy Radiator zmieści się spokojnie nad płytą ...

z góry dzięki za pomoc.

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...