Skocz do zawartości

Sluchawki douszne - cena nie gra roli ale rozsadek tak


Recommended Posts

Witam, sprzet:

 

Karta dzwiekowa: Asus Xonar Essence STX 779zł

Telefon: Galaxy Note 2 (premiera 6pazdziernika, bedzie gral jak SGS III najprawdopodobniej) ~2500zł

 

 

Potrzebuję słuchawek dousznych (pchelek) do telefonu i wieczorami do sluchania muzyki z komputera.

Widzialem ze sa sluchawki i za 4tys zl AKG, z tym ze ja osobiscie potrzebuje maksymalnie wydajnych, najlepszych sluchawek, ktorych ten powyzszy sprzet/konfiguracja nie bedzie ograniczac. Ta karta dzwiekowa ma wbudowany zintegrowany wzmacniacz sluchawkowy jezeli dobrze wyczytalem. Nie bede dokupowal zadnych profesjonalnych wzmacniaczy itd.

 

Mialem kiedys Sennheiser 380pro, bardzo podobal mi sie dzwiek tej firmy (przezutka ze sluchawek za 30zl). Slucham muzyki poczawszy od hitow z lat 70~90 po dzisiejsze. Lubie kilmaty eminema, 2paca itp dodatkowo.

 

Prosze mi napisac najlepszy mozliwy model, cena nie gra roli, ale nie jestem zadnym audiofilem, nie chce tez zeby sprzet ograniczal sluchawki. Bardzo zalezaloby mi dodatkowo na przelaczniku z regulacja glosnosni/piosenek na kabelku oraz wbudowanym mikrofonem (jezdze na rowerze, silownia itp) a note jest wielkich rozmiarow i wolalbym go nie wyjmowac z kieszeni przy kazdej sposobnosci tylko odebrac na mikrofonie w sluchawkach, no ale jezeli w dobrych sluchawkach nie ma mikrofonu to juz to przeboleje.

 

Prosze o propozycje i argumentacje, mysle ze dobrze opisalem moje wymagania.

 

Z gory dziekuje, pozdrawiam, Marcin.

 

Tansze Sennheiser IE8 czy drozsze Westone 3,czy jeszcze drozsze Westone UM-3X RC

 

ktore wybrac?

Edytowane przez perfekcjonista999
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...