Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam meczy mnie pytanie jaka płytę kupić żeby nie przekroczyć limitu na komputer i jaka moc zasilacza

 

mam dostęp do hurtowni

limit 4300

 

BenQ GW2450HM

i5 2500k

 

hd 7870/7950

Corsair 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Vengeance

ASRock P67 PRO3 B3 / AsRock Z68 Extreme3 Gen3

dysk bede mial za 100zl od kumpla

obudowe jakas przewiewna za 100zl

Link to post
Share on other sites

Robisz OC, jesli masz tyle do wydania to buda tylko za 100zl? dostaniesz dobre budy za ta cene jesli masz max 4300.

Intel Core i5 2500K

AsRock P67 PRO3 (B3)

Thermalright HR-02 - Macho Rev. 2

Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Grey

Sapphire Radeon HD7870 11199-00-20G

Asus DRW-24B3ST

SilentiumPC Regnum L50 Pure Black / SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0

XFX 650W Modular 135mm 80+ bronze

Monitor-Wypowie sie kto inny, bo nie moja brocha:)

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Bo jak ktoś kupuje garnitur za duże pieniądze to nie nosi do niego adidasów ani klapek tylko kupuje adekwatne obuwie.

 

Dobra obudowa, tzn porządnie wykonana z dużym przewiewem kosztuje, a im droższe podzespoły tym bardziej warto zapewnić im komfortowe warunki jako że mniejsza temperatura przedłuża żywotność.

Do komputera z takim budżetem to szczerze mówiąc żal nie wziąć, ale jak kto woli.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

po co mi obudowa za 300zl aby sie zmiescilo wszystko i wiatraczki jak podlacze zeby wywiew mozliwy miala

sid vicious już Ci częściowo powiedział dlaczego warto kupić lepszą obudową ;) Ja z kolei dodam jeszcze, że ważne jest aby obudowa była dobrze spasowana i ważny jest też support ze strony producenta (ile to już się naczytałem o niektórych dużych producentach obudów to szkoda gadać) a tego nie zagwarantuje firma "krzak" ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...