Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.

Poszukują laptopa maksymalnie do 2 tysięcy. Oczywiście, może być tańszy, a nawet chciałbym za niego dać jak najmniej.

Moje wymagania co do komputera:

  • dobry procesor
  • żeby szybko chodził internet
  • w sumie dobra bateria też może od czasu do czasu się przydać
  • dobry, spory ekran nie wiem czy 15,6 czy 17,3. Chyba wolałbym mieć większy
  • dobre kolory
  • nie będę grał w żadne gry na tym laptopie, tylko i wyłącznie internet
  • dysk nie musi być nie wiadomo jaki
  • żeby pochodził kilka lat
  • co do marki to jest mi obojętne miałem teraz Asusa przez prawie 10 lat i od pół roku dopiero zaczął szwankować i jestem zadowolony z tej firmy, ale chętnie się przesiądne
  • i żeby laptop jakoś wyglądał, a nie 5 cm cegła
  • Mile widziany procek z rodziny Intel iXXX
Myślałem o HP DV6. Co polecicie?

 

PS. RAM, RAM i jeszcze raz RAM

Link to post
Share on other sites

To ten Lenovo jest lepszy od Samsunga. I jak ma służyć tylko do internetu to będzie dobrym wyborem, chociaż procesor I3 będzie aż nad to do czego będziesz go używał. Szczególnie jeśli chodzi tylko o laptop do przeglądania internetu. I w tym przedziale cenowym to jednak warto jest się zastanowić na dedykowaną grafiką w laptopie, szczególnie że chcesz go używać przez parę lat.

 

Ps. Ile jeszcze założysz tematów o zakupie dla siebie laptopa ?

Edytowane przez radelgar
Link to post
Share on other sites

po co zakładasz temat skoro wybrałeś po swojemu? jeśli hp to tylko seria probook bo są lepiej wykonane, na paviliony często ludzie narzekaj. i nie zdziw się jeśli padnie gdy będziesz korzystał tylko z netu :D . za 2 tys znajdziesz asusa x73tk 17-calowym ekranem i bardzo dobrą grafiką jak na ten przedział cenowy lub samsung 305e7a

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...