Skocz do zawartości

sprzedam HTC HD2 z androidem


Recommended Posts

Telefon w bardzo dobrym stanie, z pełnym zestawem, pudełkiem itp, oraz uchwytem nawigacyjnym do samochodu.

Cena do uzgodnienia.

 

informacje, zdjęcia itp:

GG - 6509257

mail - bartekkkk1@autograf.pl

 

cene podaje bo wymaga tego regulamin - 50zł ;D , ale wiadomo...

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Bez przesady.. za 800 to idzie dostać 2 rdzeniowego Sensationa. :wariat:

 

Dlatego nie chce podawać nigdy ceny, bo przyjdą trole i piszą... taka jest wartość realna, telefon jest w bdb stanie, ma szybke bez najmniejszej ryski, cały komplet, papiery, pudełko wszystko, i do tego ten uchwyt, więc cena jest jak najbardziej, i tak jestem już stratny. po tyle chodzą na allegro w takim stanie...

 

sensationa, za 800zł owszem, za zazwyczaj całego zniszczonego i bez akcesoriów...

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

jak nie ma jak jest!

Tak się wszyscy tego regulaminu trzymacie.... Może jestem ślepy, ale ja nic w regulaminie działu sprzedaż nie widzę!

http://forum.benchmark.pl/topic/15496-wazne-regulamin-dzialu-%E2%80%9Eogloszenia%E2%80%9D/

"8. W każdym temacie bezwzględnie zakazuje się pisania jakichkolwiek postów przez wszystkich, z wyjątkiem autora tematu. Nie dotyczy to próśb o wycenę, gdzie wypowiadać się mogą wszyscy." No może, że o to wam chodzi.... Tylko to się tyczy poddziału wycena

Edytowane przez ADR15
Link to post
Share on other sites

800zł dlatego że, telefon jest w bdb stanie, ma tylko lekkie ślady na tylnej metalowej klapce od uchwytu nawigacyjnego, można wypolerować na błysk,

szybka nie ma najmnieszych śladów, a używałem go ponad rok bez folii, więc to świadczy jak o telefon dbałem, mam jeszcze tą folię taką co dookoła telefonu była jak wyjmowany był świeżo po kupnie,

do tego jest oryginalny futerał htc w którym zawsze noszę telefon,

oryginalna: ładowarka, kabel usb, słuchawki z pilotem!

wszystkie papiery, klucz aktywacyjny do windows mobile, klucz do nawigacji CoPilotLive- nie używałem

deklaracja zgodności prosto od HTC! - to się żadko zdaża (ten papierek pozwala odnowić gwarancję za drobną opłatą)

i uchwyt nawigacyjny od HTC

 

Cena do negocjacji, więc proszę pisać, na pewno się dogadamy :)

wgrałem Androida w wersji MIUI 2.3.7 i to naprawdę świetny telefon, nie sprzedawał bym go gdybym nie potrzebował kasy...

 

proszę tutaj jest filmik z moim HD2 :)

http://www.youtube.com/watch?v=b-4SYjQPeVA&feature=g-upl

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...