Skocz do zawartości

Intel Core i5-750 (2.66 GHz)


Recommended Posts

Da rade do Batefielda 3 dobry procesor :) Mam pytanie masz już go czy chcesz kupic ?

 

Mam już Go z 2 lata bo wtedy kupiłem całego Kompa nowego

 

Procesor Intel Core i5-750 2.66 GHz

Pyta Gigabyte P55-UD3

Ram 4gb KIngston 1333 HMz

Zasilacz Chieftec 600W

Grafika GAINWARD GTX260 GS

System WIndows 7 64 bit

 

I musze powiedzieć szczerze że komputer do dzisiaj nie jest zły ...

 

Jednak teraz sprzedaje tego Gainwarda na allegro ( jak by ktos był zainteresowany to dodałem temat w dziale SPRZEDAM ) aukcja od 1 zł Bcm :)

 

No i chce dokupić teraz 4 GB ramu

 

I kupiłem nowa Karte MSI GTX560 Ti Twin Foroz

 

Wszystko pod Battlefielda 3 jestem chory na tym punkcie a wczesniejszy komp był pod Bad Cmpany 2 ;p

 

Dlatego to moje pytanie o procka czy da rade hehe

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas jade na stocku, bo nie ma po co podkręcać.

Mam już Go z 2 lata bo wtedy kupiłem całego Kompa nowego Procesor Intel Core i5-750 2.66 GHz Pyta Gigabyte P55-UD3 Ram 4gb KIngston 1333 HMz Zasilacz Chieftec 6002 Grafika GAINWARD GTX260 GS System WIndows 7 64 bit I musze powiedzieć szczerze że komputer do dzisiaj nie jest zły ... Jednak teraz sprzedaje tego Gainwarda na allegro ( jak by ktos był zainteresowany to dodałem temat w dziale SPRZEDAM ) aukcja od 1 zł Bcm :) No i chce dokupić teraz 4 GB ramu I kupiłem nowa Karte MSI GTX560 Ti Twin Foroz Wszystko pod Battlefielda 3 jestem chory na tym punkcie a wczesniejszy komp był pod Bad Cmpany 2 ;p Dlatego to moje pytanie o procka czy da rade hehe

Sprzęt dobry masz, na 560Ti pewnie trochę siana wyrzuciłeś.. a nie potrzebnie. :P

4GB ramu starcza do BF'a.

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas jade na stocku, bo nie ma po co podkręcać.

 

Sprzęt dobry masz, na 560Ti pewnie trochę siana wyrzuciłeś.. a nie potrzebnie. :P

4GB ramu starcza do BF'a.

 

Dlaczego nie potrzebnie ? Mówisz że mogłem inną kupić w tej cenie ?

Bo niestety GTX260 dobry ale już nie na taką gre ;p

 

Mówisz że 4GB starczy ? bo mam okazje kupić za 80 zł 2x2gb Patrioty Nowe

Link to post
Share on other sites

Ło to żeczywiście tanio , ja licytowałem i przegrałem aukcje , koles wyrwał 2x2GB Kingstony za 50 zł tzn. nie przegrałem ale zspałem bo aukcja skonczyła sie o 12.20 a ja wstałem o 14 ;p

 

A powiedz mi jest różnica jak sie kupi np, 4gb ramu w pudełku 2x2GB wtedy pisze nie raz dual Chanel to tak samo działa jak kupimy z Osobna 2x2 gb nie w jednym pudełku ? moze głupie pytanie ale cyrefki sa rozne a co jak co na ramach sie nie znam

Link to post
Share on other sites

Procesor jest dobry no i można go sporo pogonić. Po OC na 3,2ghz będzie jak i5 2300. Ja obecnie swojego i5 760 zmieniam na i7 860, ale to raczej z kaprysu niż potrzeby. Do BF3 4gb ram starczy ale warto mieć 6gb (ram tani jak barszcz a te 2gb zawsze się przyda).

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

1.Hmm ale da rade ten i5 bez podkrecanai uciagnąć BF3 na maxa ? cz trzeba bedzie podkręcić ?

2.Ramu na razie nie kupie , zobacze jak bedzie chodził na nowej karcie itp. W każdej chwili mozna dokupić w dodatku za grosze w sumie

3.GTX560Ti Twin Froz da rade do BF3 ? czy lepsze będzie coś innego tak do 800 zł ?

Link to post
Share on other sites

1.Da rade

2.

3.Karta ok.

Do 800zl raczej nic lepszego nie wyrwiesz

Jak up-7850 jest wydajniesza GPU i troche wiecej kosztuje (ale warto)

Tak czy owak karta do bc3 jest ok.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Jak to procesora nie będe mógł podkrecić ale jest to wskazane xD ? możesz wyjaśnić ?

 

Hm co do Karty GTXa %60 TI Twin Froza moge mieć za 720 zł NÓWKE więc mysle że dobra cena

 

ale kolega ma do sprzedania RADEONA a konkretnie SAPPHIRE ATI Radeon HD6950 2GB DDR5 jeszcze na 6 miesięcznej gwarancji za 800 zł ...

 

Co byście zrobili na moim miejscu i czy dużo lepszy jest ten 6950 ? Jedno co jest pewne to Pamieci ma 2 razy wiecej bo jak by nie byo 1gb to juz teraz za mało co do niektorych gier ale znowu czy sam Ram sie liczy ...

Link to post
Share on other sites

Żeby i5 750 dorównał 2300 to musiałbyś go podkręcić na prawie 4GHz.

To się ześ kolego zagalopował troszku.

Rodzina Sandy Bridge 2.6 GHz = i5 750 taktowany 2.7 / 2.8 GHz.

Tak więc i5 750 2.8 = Ivy Bridge 2.4 / 2.5 GHz i tyle.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Do BF3 4GB nie wystarczy. Sam miałem i miałem lagi nawet na minimum przy grafice 6950 bo przy GTS 450 lagów nie było więc do GTX 560 przydałoby się 8GB.

ja ani na GTX470 ani na GTS450 ani na 5850 ani na jakiejkolwiek grafice nie miałem lagów w BF'ie przy 4GB ram. Poza tym co ci daje 8GB ram jak ta gra tyle nie zjada?

Link to post
Share on other sites

@kargulec12

Co ty pierniczysz człowieku?

@Szy3ki

Różne są opinie co do ramu dla BF3. Niektórzy twierdzą, że 4gb wystarczy a inni mówią o 6gb. Ram tani więc dokupić nawet do tych 8gb to nie problem.

Edytowane przez kubas246
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...