Skocz do zawartości

Słuchawki (najlepiej jakieś sennheiser) do 300zł


Recommended Posts

Witam.

Posiadam Słuchawki sennheiser hd201 ale nie do końca spełniają moje oczekiwanie w kwestii dźwięku...

przede wszystkim są za ciche i mają słabe niskie tony. Za to jestem bardzo zadowolony z ich wykonania...

Co polecacie do 300zł sennheiser mi się spodobały i myślę o tej samej firmie ale o jakimś lepszym modelu, niestety słabo się na tym znam więc proszę was o pomoc, gdyby było coś naprawdę ciekawego w nieco wyższej cenie to mogę dołożyć powiecmy 50zł oczywiście inne firmy też wchodzą w grę, choć preferował bym sennheiser.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

jak chcesz mniej więcej to samo za to z mocnym dołem to weź HD202 II ewentualnie HD205 II też ponoć fajnie grają, ale tych nie słuchałem

a jak to ma być coś wyraźnie lepszego to szarpnij się na Shure SRH440 albo AKG K 540, natomiast z senków któreś HD4xx

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też kiedyś miałem (póki mój kuzyn na nich nie usiadł) Senheisery HD 201 i wiesz dlaczego cicho Tobie grały? Ponieważ te słuchawki podłącza się do wzmacniacza! I nie zdziwię się jak z tymi poleconymi też będzie trzeba tak zrobić. Ja swoje podłączyłem do zestawu hi-fi podłączonego do kompa.

Edytowane przez LeCzarny
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie też tak myślałem że to przez to że podłączam je bezpośrednio do komputera. A gdybym sprawił sobie wzmacniacz technics jakiegoś z lat 90 kiedy robiono sprzęt jeszcze na jakość, a nie na ilość i podłączył słuchawki do niego, czy wtedy miało by sens kupowanie jakiś lepszych słuchawek?

Link to post
Share on other sites

wzmacniacz tylko wzmacnia sygnał taki, jaki dostanie bez dobrego źródła (karta dźwiękowa lub DAC) nie zagra to lepiej, tylko głośniej

tak poza tym jak najbardziej zachęcam, potem do kompletu jakieś kolumny i wszystkie plastikowe zestawy mogą się schować

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

kolumny mam stare altony po ojcu 70w ale nie zamienił bym ich za żadne nowe wynalazki ;) miałem jeszcze unitre ale umarła niedawno i teraz jako wzmacniacza używam starej wieży philpsa 2x20 w i efekt z altonami jest mizerny więc i tak czeka mnie zakup jakiegoś wzmacznicza...

Link to post
Share on other sites

Pamiętaj, że nie musisz kupować dużego wzmacniacza jeśli nie będziesz z niego korzystał, bo po prostu szkoda pieniędzy i miejsca w domu. Jeśli będzie tylko używany do słuchawek to kup wzmacniacz słuchawkowy, na allegro można znaleźć najprostsze modele od ok. 30zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra przemyślałem i najpierw postanowiłem że kupię jakiś wzmacniacz do moich altonów 70w, głośniki tonsil.

Co polecacie żeby to grało ekstra??? tak do 350 zł...

 

Co myślicie o tym: http://allegro.pl/wzmacniacz-yamaha-ax-470-tytan-okazja-i2509195982.html, albo o tym: http://allegro.pl/yamaha-ax-550-k-wroclaw-faktura-vat-i2509298492.html, http://allegro.pl/pioneer-a-502r-pilot-k-wroclaw-faktura-vat-i2510201061.html,

bo tak czytam i czytam i patrzę że technicsy mają ogólnie słabą opinie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...