Skocz do zawartości

Chieftel Libra vs. FD Define R3 vs. CM HAF 912 +


Recommended Posts

Zamierzam kupować nową obudowe i zastanawiam sie nad tymi trzema obudowami. Chciałbym aby obudowa była dośąć cicha (przynajmniej cichsza od mojej starej Colors-it). W oko mi wpadła najbardziej CM HAF 912 Plus, tylko ma ona mało wentylatorów fabrycznie zainstalowanych a Chieftec Libra ma ich aż 5 tylko problem w tym że Chieftec nie ma miejsca na chowanie kabli i to może sprawić złą cyrkulacje powietrza. A Define R3 zaimponowała mi fabrycznym wyciszeniem choć wątpie aby to wyciszenie było wieksze niż 3-4 dB od przewiewnego HAF'a 912 Plus lub Chiefteca Libry.

Tak wiec doradzcie mi prosze która z tych obudów będzie najlepsza ?

Link to post
Share on other sites

ale w każdej budzie (w zakładanym budżecie) będziesz miał ich mało lub w ogóle referenty do wymiany, te z R3 można przynajmniej zostawić i wrzucić na dach, do tego dokładasz dwie magmy/peneratory na front i jakiegoś t.b. silence na tył i będzie ok

Link to post
Share on other sites
Gość t.luk

1. Wyciszenie daje tylko obudowa fabrycznie wyciszona.

2. Chieftec Libra to przecież to jakieś chucherko z prawdopodobnie przekłamaną specyfikacją (na tym zdjęciu widać, że kable od panelu I/O ledwo się mieszczą pod tacką; dla porównania zobacz sobie jak to wygląda w obudowie, która ma 5-6 mm pod tacką oraz która dużo miejsca pod tacką). Naturalnie redakcja Benchmarka takich rzeczy nie sprawdza bo i po, prawda?

Link to post
Share on other sites

A wiec od dołu nie trzba (czy nawet nie ma?)

jest slot na dole, ale z praktyki ci powiem, że jedyne co daje to więcej kurzu w budzie

 

to jeden tani referent drugi i trzeci już porządniejsze Enermaxy lub Silversone'y

określenie referencyjny oznacza taki, który jest na standardowym wyposażeniu, nie można dokupić referenta, choćby to by był taki sam wentylator, bo nim z definicji nie będzie, btw Silent Seies R2 120mm też wchodzi w grę jako ten na plecy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...