Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co to za telefon:

1. Ma duży dotykowy ekran ~(4" - 4,5").

2. Jest wydajny. (Patrz pkt 4.)

3. Robi ładne zdjęcia.

4. Soft na nim działa płynnie .

5. Ma androida na pokładzie i będzie miał aktualizacje do 4.1 (nie koniecznie oficjalna)

6. Nie zawiesza się częściej aniżeli sporadycznie.

7. Wytrzymał na baterii przy normalnym użytkowaniu min 2 dni.

8. WiFi, 3G, USB.

9. Slot kart SD.

 

???

Edytowane przez kropka89
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie samsung, bez przesady (chociaż wg. mnie samsung najlepszym wyborem)

Większość telefonów z wyższej półki (pow. ok 1500zł) spełnia wszystkie wymagania

Z samsungów to jedynie galaxy S, S2 - ze względu na rozmiary wyświetlacza

PS. To jakiś Quiz? Co można wygrać?

Link to post
Share on other sites

Śnił mi się telefon z takimi parametrami i nie wiem jak się nazywa :D

Myślałem że to może być księżniczka S Plus, ale niestety nie planuje chodzić z Andkiem IV.

SII i SIII nie wybrzydzają to pewnie, któryś z nich będzie mi towarzyszyć.

A jak sytuacja w innych rodach? Bo o rodzie Samsung to już sporo wiem, ale w sumie innych prawie w ogóle nie znam ja.

Link to post
Share on other sites

No to teraz jeszcze się zastanawiam nad Sony xperia S i Motorolą Razr.

I chyba z przewagą na Xperie ze względu na oryginalny design. Ale Razr tez fajny ze wzgledu na fajny interface. A SGS2 ze względu na to ze ma bardzo dobre recenzje i że robi go Samsung.

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem mnóstwo recenzji no i lipa.

Sony Xperia S, bardzo fajny telefon w przystępnej cenie ale bateria na dzień czasu. Czytałem też, że może i dnia nie wytrzymać :)

Jeśli porównywać One X a S3 to wole S3, bo cena prawie ta sama a jednak dostaje się parę bajerów więcej i markę.

Note trochę za duży. Znajomy ma to nie dość, że telefon jest nieporęczny to ciężko go gdziekolwiek schować, zwłaszcza jak się ma dopasowane spodnie.

 

Na mobzilii dobre recenzje zebrała LG Prada 3.0 :) Mi głównie chodzi o to, żeby telefon był szybki w użytkowaniu a taka jest Prada. I jest trochę tańsza od S3. Na dodatek bateria wytrzyma nawet 3 dni. Niestety prawie tyle samo kosztuje S2 to może i warto dołożyć parę złotych.

 

A jeśli nexus to raczej ten nowy.

 

Ciężki orzech do zgryzienia. Wszystkie telefony mają jakieś wady ;/

 

Pytanie.

Ile czasu trzyma bateria na S3, One X, One S, Nexus i9250? jak ktoś ma albo wie to niech się pochwali :)

Link to post
Share on other sites

Nexus i9250 pewnie wytrzyma 2 dni przy umiarkowanym korzystanie. Ale mojemu nigdy się to nie udało ;) po prostu ładuję go codziennie. Nigdy jednak nie zdarzyło mi się jeszcze żeby bateria skończyła się kiedy potrzebowałem skorzystać z telefonu (a korzystam intensywnie). A takie sytuacje miały niestety miejsce dosyć często w przypadku HTC Sensation.

 

 

Porównując telefony, których używałem, dla mnie w tej chwili zdecydowanym numerem jeden wśród androidów jest Galaxy Nexus. Są telefony z lepszymi wyświetlaczami (S3, One X i pewnie jeszcze jakieś), z lepszym aparatem (znów S3, One X, S2, One S, itd.) czy z lepszymi bebechami, ale nic nie zastąpi pewności natychmiastowych aktualizacji i czystego Androida.

 

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie Senation, Nexusa lub S2 (z tym miałem najkrótszy kontakt) pisz śmiało, chętnie odpowiem.

Link to post
Share on other sites

Ile czasu trzyma bateria na S3, One X, One S, Nexus i9250? jak ktoś ma albo wie to niech się pochwali

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-nexus/review/gsmarena_002.jpg

 

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-s-iii/compare/gsmarena_003.jpg

 

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-s-iii/compare/gsmarena_002.jpg

 

Na tej stronce mają świetne testy telefonów, poczytaj sobie, kliknij w obrazek

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...