Skocz do zawartości

klawiatura dla gracz do +/- 300zl


Recommended Posts

Tak jak w temacie szukam klawiatury dla gracza najlepiej zeby byla podswietlana tylko z tego co widze w tej cenie niema nic sensownego z podswietleniem, narazie moj wybor padl na razer blackwidow(dodam ze m$ SideWinder X4 niechce bo jest niewygodny i jest na gumkach a ja chce mechaniczna klawe)
Link to post
Share on other sites

Czy jesteś profesjonalnym graczem? Jeżeli nie grasz na najwyższym poziomie, to dlaczego kupujesz sprzęt przeznaczony dla profesjonalistów? Kup sobie, dell sk-8115, będziesz zadowolony, a tak przy okazji, gracze wygrywający turnieje, graja w jakiś 90% na klawiaturach membranowych. Pozdrawiam;)

Link to post
Share on other sites

Ja grałem profesjonalnie i tak naprawdę zwykły Logitech za 50 zł służył kilka lat .. "Złej baletnicy.." :D

Dokładnie! (chociaż czas reakcji może czasem boleć w porównaniu do high-endowych pro gamingowych klawiatur)

Tak mi się te logitechy dobrze ogrywało że wkońcu szarpnąłem się na Logitech Illuminated.

Kupa forsy za "światełko" ale nie zamienił bym na żadną inną.

Link to post
Share on other sites

A ja dorzucę od siebie, że Razer BlackWidow (przynajmniej zwykła, nie ultimate) ma paskudną tendencję do zacinania się klawiszy (tak jakby był ciągle wciśnięty, trzeba w niego puknąć jeszcze raz żeby się odblokował). Być może była to wada tylko mojego egzemplarza, ale zawsze, dlatego moja wylądowała w szafie. Teraz mam SteelSeries 7g i jestem zadowolony i uprzedzając, nie kupiłem żeby być "lepszym" graczem, ale dlatego, że jest dla mnie bardzo wygodna. IMHO jedyny minus to brak lewego klawisza "windows" co w codziennej pracy bywa dla mnie trochę uciążliwe...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...