Skocz do zawartości

[POSZUKUJĘ] Przyzwoite gry na słabszy komputer


Recommended Posts

Witam,

 

Obecnie najwydajniejszą moją maszyną jest zestaw podany w sygnaturze. Prosiłbym obeznanych i wszechwiedziących (to nie ironia) użytkowników forum o podaniu mi listy kilku miodnych i nie wymagających zbyt mocnego zestawu gier. Do osób które pomogą, z góry, jak i w poście poślę serdeczne dzięki.

Edytowane przez Leprekaun
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Soldier of Fortune

Need for Speed Underground

Far Cry

Gothic (seria jedynka i dwójka bo reszta to kupa)

Dave Mirra Freestyle

Red Alert 2

Stronghold Crusader

Prince of Persia seria do Dwóch tronów

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No Arkham Asylum raczej nie odpali. Obecnie "gram" w Borderlands w rozdziałce 640x480. Mimo że grafa "oczojebna" to gra miodna i póki co spoko się gra. Gdybym tylko miał mocniejszy sprzęt...

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Pomyśl nad zmianą karty na model pokroju HD4870 albo HD5770 używki oczywiscie i ogranij zasilacz na jakiegoś Fortrona (w pierwszej kolejności) i dalej możesz pykać w co nieco

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wiedzmina 1 sprobuj. super gra swoja droga to masz niezlego procka i moze warto byloby uzbierac chociaz 100 na jakas przyzwoita karte graficzna

W Wieśka pogrywałem ostatnio. Dzisiaj właśnie zakończyła się ma przygoda i poszedł uninstall (nie z powodu z nudzenia oczywiście :D)
Link to post
Share on other sites

To jest temat o sprzecie?:x sry, ale po co mu nowa grafa jak do tych gier 7300gt styknie. Polecisz mu crysisa...? Premiera torcha II juz dawno za nami ;)

Proszę w takim razie podaj mi link do sklepu z grą/gameplayu

Link to post
Share on other sites

SpellForce: Zakon Świtu - niesamowity, niezapomniany klimat. Wspaniała (jak na czas premiery) grafika. Z mojego komputera ta gra wyciska ostatnie poty, ale u Ciebie powinno dobrze chodzić. Pamiętaj, żeby cienie ustawić jak najlepsze, bo to właśnie dzięki nim ta gra mnie urzekła.

 

Cezar III - gra już dość stara, jednak wciąż do niej wracam. Budujesz rzymskie miasta, awansujesz w hierarchii, aż w końcu sam zostajesz cesarzem, od którego do tej pory otrzymywałeś polecenia. Bardzo wkręca.

 

The Settlers III Złota Edycja - spędziłem przy tym godziny i ani jednej nie żałuję. Wybierasz jedną z kilku ras, która charakteryzuje się swoimi cechami i walczysz z pozostałymi. Świetna strategia. Polecam również tryb multiplayer.

 

GTA: San Andreas - gangsterskie klimaty, problemy mniejszości rasowych w Stanach (nie aż takie jak za czasów Hendrix'a, ale równie "interesujące". Tej marki zresztą nie trzeba reklamować. Na moim komputerze nie da się przejść ostatniej misji (ściny), więc tej wspaniałej gry nie przeszedłem, ale możesz to zrobić w moim imieniu. Można też grać w sieci.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Commandos Behind the enemy lines

Quake 2

Age of Mitology

Hexen

Heretic

System Shock

może na raty Batman Arkham Asylum

Max Payne 1 2

 

Kolego ale dajesz rozrzut gier. Od Heretica (działa pod DOSem) który śmiga na 486DX33 z 8MB przez Q2 który chula na Pentium 100 z 16MB, a konczysz na Batman Arkham Asylum ktory potrzebuje Pentium 4 3 GHz, 2GB

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...