Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mam zamiar kupić 2x Radeona hd 6850/70 i procesor i5 3450/2500k. Do Crossfire jestem zmuszony, chyba, że chcę GTX 550 ti (raczej nie:D). Nie wiem jaką kupić płytę główną. Za darmo mogę dostać GA-B75. To budżetówka, ale nie potrzebuję płyty do OC, czy cuś. Wystarczy taka, która będzie hulała. Czy to dobry wybór? Jeśli nie, to prosiłbym o jakąś radę. Płyta jak najtańsza by mnie ucieszyła ;)

Edytowane przez Arthasan
Link to post
Share on other sites

Poleciłbym Ci zakup jednej mocniejszej kary graficznej i do tego ASRock P67 Pro 3 B 3 . W benchmarkach może i te karty dają sporo punktów, ale w realnym użytkowaniu nie jest wcale tak kolorowo. Temperatury, pobór prądu, mikroprzycięcia i konflikty z grami nie obsługującymi multi GPU. Gra nie warta świeczki.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak, miałem 6850 CF. Nie polecam. Za tą kasę masz gtx 580 i święty spokój. (a jak bierzesz pod uwagę 6870 cf to jak poszukasz- gtx670 i jeszcze większy święty spokój) :D

Link to post
Share on other sites

Bierzesz 6850cf. Sprzedajesz karciochy i masz ja na jedna mocna :D Serio mówię Ci nie pchaj się w 6850CF bo to średnio działa.

 

EDIT. Wg innych testów 6850CF jest lepszy od gtx 580. Ze swojego doświadczenia widzę, że coś nie bardzo.

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Zawsze mogę kupić i zobaczyć. Jak mi się nie spodoba to wtedy sprzedać i kupić GTX 570/80. Jest jeszcze opcja z radkiem 6870 i Crossfire. To byłoby lepsze?

 

PS. Procesor nie byłby bottleneckiem?;>

Edytowane przez Arthasan
Link to post
Share on other sites

Jak zamierzasz grać w BF3 to musisz się liczyć z przycięciami. W sieci jest sporo tematów tego dotyczących. Jeśli już zamierzasz robić CF to celowałbym raczej w 6870.

 

i5 2500k w żadnym wypadku. Zrobisz OC i nie ma problemu.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

W przypadku 6870 już jest lepiej. Ale to zawsze tylko 1GB ramu. Przy takim BF3 full HD to może być trochę za mało. Zrobisz jak chcesz widzę że ostro chcesz tego CF. Nie dziwie się. Mnie też odradzali, ale musiałem się sam przekonać ze to ssie :D

Link to post
Share on other sites

Powiem tak starczy ci na jakis dluzszy czas :P Tudno powidziec na ile....

Moze inaczej z taki konfigiem nie ma sie co martwic:)

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...