Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

właśnie staram się złożyć mój komputer, który głównie będzie służył do gier(i5 2500k, hd 7850, 8gb 1600 kingston i asrock p67 pro3).

Zastanawiam się nad 4 obudowami: CM Storm Scout za 330zł, CM HAF 912plus za 300 zł oraz zalman z11 plus za 270zł . Silentum PC Regnum L50 też jest ok tylko design taki zwykły

Zależy mi na ładnym chłodzeniu, ciszy, designie oraz wygodnych zastosowaniach. Z wylądu najbardziej podobają mi się pierwsze dwie.

Którą z tych czterech wybrać ?

 

A i jeszcze pyt do zasilacza. Jaki zasilacz wybrać do 300 zł do mojego zestawu ? OCZ ZT Series 550W czy coś lepszego da się wykręcić ?

Link to post
Share on other sites

Enforcer jest ok ale za drogi trochę ;/ a fractal kompletnie mi się z designu nie podoba ;/

Mając 330 zł zapomnij o Scout. Na tle 690 II, Arc Midi Tower i Regnuma L50 ten Scout to niemal "chucherko" ;)

a mógłyś wyjaśnić dlaczego? do tej pory myślałem że to jedna z lepszych obudów w tej cenie.

 

a co myślicie o tym HAFie 912 plus ?

 

a co do zasilacza do xfx 550 jest fajny i cichy ale nie ma modularnego okablowania więc trochę lipa ;/ a jeśli nie xfx to jaki wybrać zasilacz? Cichy, mocny, markowy i najlepiej z odpinanymi ?

Edytowane przez hubert.zglinicki
Link to post
Share on other sites

Tylko, że bardzo mało jest porządnych recenzji o Scoucie bo chyba mało popularny jest i dlatego oprócz tego że mi się podoba nic nie wiem o tej budzie. To ostatecznie jaką obudowę najlepiej mam brać jak nie scout to haf czy regnum ?

i co do tego zasilacza to OCZ zs czy coś innego ?

 

Odpowiedz na bude juz masz......

To ja odpowiem na PSU- XFX Core 550 bedzie dobrym wyborem.

Modularny-Seasonic M12II-620 620W 80 Plus Bronze

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Ja bym bral L50, ale tluk ci powie dokladnie.

Zalezy od ciebie czy chcesz modularny zasilacz czy z normalny obydwa PSU sa badzo dobre.

Seasonic to jeden z lepszych lub najlepszych zasilaczy, OCZ sie chowa przy nim, tak mozna powiedziec.

Link to post
Share on other sites

Cco do obudowy to ten 690 II ADVANCED mi się kompletnie nie podoba. Zastanawiam się tylko między hafem 912 plus a Regnum L50 ;d

 

OoO ale nie zauważyłem, że ten seasonic 400 zł kosztuje a ja mogę wydać max 300 zł więc odpada to brać OCZ czy coś innego ?

Edytowane przez hubert.zglinicki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...