Skocz do zawartości

Tania płyta główna, używana, aby dobrze kręciło się na niej Q6600


Recommended Posts

Procesor Intel® Core™2 Quad Q6600 (8M Cache, 2.40 GHz, 1066 MHz FSB) z rewizją G0

 

Pamięć ram 2x1GB Kingston DDR2-667 i 2x1GB Kingston DDR2-667 razem 4GB

 

Chłodzenie na procesor SilentiumPC FORTIS HE1225

 

Zasilanie Silverpower (Seasonic) 620W 80+ Bronze

 

Grafika VAPOR-X HD 4890 1GB GDDR5 PCI-E - Sapphire Technology

 

Karta dziewkowa Sound Blaster

 

Jakie tanie mobo pod ten sprzet? Bo po wielu próbach, kilku dniach bawienia sie, pomoca uzytkownikow wychodzi na to, ze na mojej płycie asus p5n32 premium nie wyciagne tych 3.0GHz. Max wychodzilo 2.53GHz. Postawnawiam wiec kupic jakas tania plyte, uzywana, która jest pewna,sprawdzona, ze osiagne na niej min. 3.0GHz.

Edytowane przez brakloginu89
Link to post
Share on other sites

Asus P5K

Niekoniecznie musi byc asusa, bo przez ostatnie mobo mam jakies złe odczucia. Ważne, aby była dobra, w miare tania i dawała 100% pewności, że podkręce Q6600 bez większego problemu do 3.0GHz. Mysle tez sprzedac te kosci, co mam i kupic z większą częstotliwoscia.

Link to post
Share on other sites

jak widzisz moja daje rade pol roku temu dalem na allegro za nia 150 zl ogolnie polecam.

 

gigabyte x48 ds4

 

najlepsza plyta jaka mialem

 

m.allegro.pl/przedmiot,gigabyte-x48-ds4-stan-bdb,2502732774.html

 

stoi za 270 wiec sporo

 

dodam ze super dziala w crosfire. moje dwa radki 6770 podkrecilem z 850 na 895 na rdzeniu

 

ta plyta obsluguje pamiatki do 1033mhz wiec na moje najpierw wluz stare dozbieraj na nowe i doloxysz

Link to post
Share on other sites

jak widzisz moja daje rade pol roku temu dalem na allegro za nia 150 zl ogolnie polecam.

 

gigabyte x48 ds4

 

najlepsza plyta jaka mialem

 

m.allegro.pl/przedmiot,gigabyte-x48-ds4-stan-bdb,2502732774.html

 

stoi za 270 wiec sporo

 

dodam ze super dziala w crosfire. moje dwa radki 6770 podkrecilem z 850 na 895 na rdzeniu

 

ta plyta obsluguje pamiatki do 1033mhz wiec na moje najpierw wluz stare dozbieraj na nowe i doloxysz

 

Biore pod uwagę włąsnie tą płytę ale szukam okazyjnej ceny, finansowo ogranicza mnie zakup. A z pamięcią masz racje, na razie wstrzymam się z wymiana, jak bede wieksze zasoby finansowe sprzedam kosci i kupie cos z wieksza czestotliwoscia.

Edytowane przez brakloginu89
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...