Skocz do zawartości

Sprzedam HD 6870 WindForce III 1gb BOX


Recommended Posts

Witam mam do sprzedania hd 6870 stan używany, przez około 3 miesiące zakupiona została w sklepie morele w krakowie 21.03.2012 nie podkręcana i nie katowana sprzedaje ponieważ lekko nie domaga z procem. Cena 650zł+ kw.

Edytowane przez Mordor
Link to post
Share on other sites

Dobra cena. Co Wy chcecie...

 

Mordor, wrzuć sobie na allegro i daj link. Tutaj to będą narzekać choćbyś nie wiem jak niską cenę dał. "Bo w tamtym tygodniu taka poszła za", "na allegro masz używkę za..."

Edytowane przez bonuz
Link to post
Share on other sites

MatiQ popatrz ile nowa kosztuje http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6870-1gb-gv-r687oc-1gd-361942/ wiec myśle że 650 to przystępna cena zważywszy na to, że ma jeszcze trzy lata gwarancji.

Przykro mi to mówić ale cena na morelach nie jest aktualna... jest ostatnią ceną która została na stronie gdy produkt był dostępny. A że nie jest to ja również myślę że 580-600 to max.
Link to post
Share on other sites

Nikt mu przecież źle nie życzył w tej aukcji ale czasem warto zejść na ziemię żeby się nie przeliczyć i wcale nie chodzi o to żeby go oskubać, tylko uświadomić, że skoro mogę mieć w tej cenie coś nowego to wybiorę to co nowe prosto ze sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...