Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Na moim dysku WD 1,5TB postanowiłem że połączę ze sobą partycję D (657 GB - wolne ok. 5 GB) i E (691 GB - cała wolna). Użyłem do tego celu Partition Master 9.1 i postępowałem tak -

. Niby wszystko zrobiłem dobrze (lecz nie zobaczyłem w "komputer" czy windows widzi poprawnie to co zrobiłem) i po restarcie kompa zanim wyświetla się okno powitalne wyskoczyła mi biała ramka na czarnym tle i jakiś komunikat od partition magica (nie pamiętam co tam pisało) i za chwilę okazało się że partycje są po staremu, nie zmienione. Czy macie może jakieś pomysły co poszło nie tak? Polecacie jakieś inne programiki do tego celu (mile widziane załączone tutoriale z youtuba). Z góry wielkie thx :D

 

PS Używam Windowsa 7 Home Premium 64 bity

Edytowane przez karolek1076
Link to post
Share on other sites

Partition Magic 9.1

Zdecyduj się czego użyłeś , tak czy inaczej żaden Partition Magic wywalić nie używać tylko http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Partition-Master,Program,Windows,12861.html program z tuturial/u i daj obrazek z niego jak wygląda rozkład partycji u Ciebie.

Edytowane przez Werturko
Link to post
Share on other sites

Ja takie rzeczy robie programem EASUS partition manager. Prosty jest jak budowa cepa. Wydaje mi się że użyłeś wersji trial partition magic a tam mozesz sobie wprowadzic zmiany ale on ich nie wykonuje (jedynie symuluje) abyś mógł zobaczyć jak mogłoby być pięknie gdybyś za niego zabulił.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ściągnąłem program z tego linku http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Partition-Master,Program,Windows,12861.html połączyłem 2 partycje, zapisałem i po restarcie tak jak wtedy pojawiło mi się przed oknem powitalnym okienko http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcmKOolaStlauS1ODH06mUrZnS2JTW6cs . Obsunął mi się palec i kliknąłem coś na klawiaturze i potem dalej nie miałem połączonych partycji.

Link to post
Share on other sites

Cytat z załączonego przez Ciebie obrazka:

"The operation will start in 3 second!

You could press any key to abort!"

 

Obsunął mi się palec i kliknąłem coś na klawiaturze i potem dalej nie miałem połączonych partycji.

No to zrób to jeszcze raz tylko tym razem nie naciskaj nic na klawiaturze, bo wtedy anulujesz działanie programu.

 

 

Edytowane przez rap_r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...