Skocz do zawartości

Jaki procesor do Radeona 6870 ?


Recommended Posts

Witam.

 

Mam zamiar zmienić procesor bo mój Athlon II X2 260 podobnoć nie daje wykazać sie mojemu Radeonowi w pełni. Jaki procek doradzicie tak do 400 zł aby w pełni wykorzystywał moją karte graficzną ? Najlepszy z najlepszych w cenie 400 zł ?

 

Moja płyta główna to ASRock N68-S3 UCC .... ale zamierzam ją zaniedługo wymienić na coś z podstawką pod procesor jaki mi doradzicie do 400 zł.

Edytowane przez gitgosc
Link to post
Share on other sites

A co powiecie o AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz ? A coś od Intela znalazło by sie lepszego od tego AMD tak do 430 zł ?

 

@Lordonos .... nie potrzebny mi Radek 69XX bo nie mam rozdzielczości Full HD i nie zamierzam zmieniać ;)

Edytowane przez gitgosc
Link to post
Share on other sites

Koledzy dajcie juz spokoj z tymi tematami oklepanymi tak ze sie czytac juz nie da, jaki procek do 400zl amd przeciez nie ma zadnego wyboru są tylko 965 lub 960t , 960t rzadziej mozna spotkac na przyklad na allegro i są drozsze od 965 , za 400zl x6 nie kupisz na pewno wiec tylko 2 procki wchodzą w gre , dajcie spokoj z takimi pytaniami

 

Nie na Intela nie znajdziesz nic lepszego do 430zl tu tylko i3, ale w nowych grach lepszy jest phenom z mocnym oc i 4 jajkami choc na tej twojej plycie chyba mozna zapomniec o mocnym oc

Link to post
Share on other sites

Asrocka extreme 3 masz za 300zl nowy, lub Gigabyte GA-MA770 UD3 tu tez stoją chyba po 300 z groszami dwie bardzo dobre plyty pod phenoma lepszej ci nie trzeba , a za oszczędzoną kase kup dobre wino zapros dziewczyne i pochwal sie nowym sprzętem a jesli nie masz dziewczyny kup sobie gre amen

Link to post
Share on other sites

Jeśli od AMD to Phenom II X4 965:

http://www.agito.pl/procesor-amd-phenom-ii-x4-965-black-edition-am3-box-81-355480.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=355480

 

Intel ma w w trochę większej cenie (ok. 475zł) właściwie tylko Core i3-2120 który warto rozważyć, ale musiał byś już na starcie wymienić płytę a to dodatkowy koszt ok 170zł.

 

Phenom II będzie wydajniejszy od Athlona II. Athlon jest na tak naprawdę nie wspieraną już podstawkę FM1 nie wymienisz tego CPU na lepszy w przyszłości.

 

Co do płyty głównej - celuj w coś pokroju Asrocka 970 Extreme4 - całkiem solidna i dobrze wyposażona płyta.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...