Skocz do zawartości

Assasin's Creed - Wersja Reżyserska, Problem z uruchomieniem


Recommended Posts

Witam, jest to mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość. Miałem zamiar przejść sobie całą sagę Assasin's Creed ale przed kupnem pobrałem sobie pierwszą część żeby zobaczyć jak śmiga i tutaj zaczyna się problem, pobrałem z torrenta wersję reżyserką, wszystko fajnie, instalacja bez problemów, tylko podczas włączania wywala błąd że program przestał działać. Dzieje się tak i na zintegrowanej karcie i na GeForce ;/ Pomożecie ?

 

Parametry Lapka:

 

OS: Windows 7 Home Premium (64 bity)

CPU: i5 2410m

VRAM: NVidia GeForce GT520MX gDDR3 1GB

RAM: 8GB

 

screen: http://img269.imageshack.us/img269/6435/ascj.jpg

Link to post
Share on other sites

Pobrałem pirata żeby sprawdzić jak śmiga tylko że jeszcze martwi mnie jedna rzecz, wszędzie pisze że ta gra działa tylko na XP/Vista i że na win7 są problemy a szczególnie na 64b. Jeśli to przez pirata to na legalu powinno dobrze śmigać ? Chociaż wątpię że to przez to ;/

Link to post
Share on other sites

Teraz wywala błąd żebym włożył właściwą płytę DVD, czyli wina pirata jest teraz, tak patrzyłem po allegro i gra leci tam po 30 zeta nw ile w empiku ale chyba się skuszę i ją kupię, najwyżej odsprzedam i dzięki za pomoc :P

 

Tutaj mają chyba najtaniej wszystkie części http://www.3kropki.pl/p/6/3/assassin_s_creed.php

W przyszłym tygodniu sam kupuję u nich całą sagę :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Będę mendą ale co mi tam :P

 

2. Wypowiadanie się na forum

c) Na forum nie wolno umieszczać treści wulgarnych, obraźliwych, rasistowskich, erotycznych oraz łamiących prawa autorskie.

 

Nie zaraportuje bo nie widzę w tym sensu. Jednak Ci którzy mu pomagali na pewno dostaną po warnie oraz osoba prosząca o pomoc.

Edytowane przez darkatraz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm, jeśli nakłonienie autora do zakupu oryginału nazywasz pomocą piratowi to dzięki :) Wiem, pewnie to niezgodne z regulaminem, ale w końcu nie pomogłem mu grać na piracie, tylko zachęciłem do zakupu oryginału :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mi się jedynka po godzinie znudziła :/ Nie chciałbyś się wymienić za coś? Znaczy za gre jakąś albo 2 :) Crysis+ Far Cry, cenowo podobnie ;)

 

Poza tym ten kawałek regulaminu dotyczy umieszczania pirackich treści na forum, a nikt tego nie zrobił :) Tylko grzecznie spytał w czym problem z grą, my pomogliśmy i tyle :)

Link to post
Share on other sites

Grałem w 1,2, i Revelations.. Pominąłem Brotherhooda... Najbardziej chyba podobała mi się 2 miała taki klimat, szczególnie we florencji :) Cana I i II nie przekracza razem 80 zł więc to praktycznie grosze za takie gry :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...