Skocz do zawartości

Najlepszy graficzny mod do Stalker Zew Prypeci


Recommended Posts

Mam do wyboru trzy mody:

 

S.M.R.T.E.R.

Call of Pripyat Reloaded

Call of Pripyat Complete Mod

 

Chciałbym sie skonsultować czy ktoś korzystał z tych trzech modów i mógłby powiedzieć który oferuje najlepszą oprawę graficzną.

W Stalker Czyste Niebo korzystałem z Complete Mod i chwalę go sobie, ale w przypadku Zew Prypeci jest większa konkurencja i nie wiem na co sie zdecydować.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drogi Stalkerze , powinieneś zainteresować się modami :

-AtmosFear 3

-Absolute Texture Packs .

 

Zmieniają one całkowicie grafikę w zonie , dzięki czemu można smiało ją porównać do tej z crysis'a :)

Linki :

- Atmosfear 3 : http://stalkerteam.pl/topic/1892-atmosfear-30/

- ATP : http://stalkerteam.pl/topic/2114-absolute-texture-packs/

A tutaj filmik na potwierdzenie słów :

Miłej zabawy życzy Striełok_RZ

Link to post
Share on other sites

Z informacji podanych na stronie:

http://artistpavel.blogspot.com/2010/04/mod-call-of-pripyat-complete.html

wynika, że zarówno AtmosFear jak i Absolute Texture Packs wchodzą w skład moda Call of Pripyat Complete ( co zresztą nie jest dla mnie zaskoczeniem bowiem tak jak już wcześniej powiedziałem korzystałem z moda Complete dla Stalker Clear Sky i tam były też zawarte AF I ATP dla Czystego Nieba).

Wiem że Complete Mod jest dopracowany bo i robi wrażenie ale czy mody S.M.R.T.E.R i Reloaded zrobią jeszcze lepsze wrażenie ?

Z filmików na Youtube nie jest łatwo ocenić który z nich jest najlepszy. Z tego co wiem to mody te nie moga razem funkcjonować, nie są z sobą kompatybilne, dlatego musze wybrac jeden z nich.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hah właśnie chciałem zainstalować STALKER'a i pomyślałem, że zainstaluje i to. Graficznie wygląda dużo lepiej tylko mi jakoś wydajność spadła. Najbardziej przypadły mi do gustu nowe dźwięki, szczególnie podczas emisji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz jest sezon "ogórkowy" w grach - brak nowych premier tytułów które by mnie interesowały, dopiero w sierpniu Dark Souls na PC.

Ostatnio ciężko pracowałem fizycznie, dlatego dla odprężenia i zregenerowania sił lubię w coś zagrać, a że Spec Ops The Line ukończony (a przy okazji nowego Opsa oceniam na 8/10 ), to trzeba starsze nieukończone tytuły wyciągnąć z szafki.

Cień Czarnobyla ukończyłem jeszcze w 2007 roku, m.in. dla tej gry kupiłem wtedy GF 7300GT 512 MB ( pamiętam jak była wtedy duża różnica pomiędzy statycznym a dynamicznym oświetleniem ). Czyste Niebo tez grałem kilka lat temu, ale w pełni ukończyłem go kilka miesięcy temu juz na modzie Complete na nowym komputerze. Tak więc przydałoby się ukończyć ostatnią częśc Stalkera, zwłaszcza że nie będzie już Stalkera 2.

Do Stalkera akurat nikt nie musi mnie przekonywac że to dobra gra, mimo że mam jeszcze kilka starych innych nieukończonych gier, temat ten założyłem dlatego że jestem pozytywnie zaskoczony dużą ilością modów które zostały stworzone przez graczy zwłaszcza dla Zewu Prypeci.

Firma mogłaby zaprojektować nowego Stalkera nawet na starych silniku graficznym, bo jeśli moderzy umieją zrobić "cuda" to dlaczego doświadczeni programiści i autorzy silnika, którzy chyba najlepiej znają się na tym, nie mogliby zaoszczędzić pieniędzy i czasu zamiast na tworzeniu nowego engine'u. Lepszy nowy stalker na starym silniku niz w ogóle jego brak.

Nie wiem czy Survarium da radę byc godnym następcą Stalkera.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No cóż w pełni się zgadzam , nawet na stronie stalkerteam.pl w dziale multiplayer wymyślałem razem z innymi różne pomysły na zabawę w sieci http://stalkerteam.p...na-multiplayer/ , ale ten właściel marki S.T.A.L.K.E.R. po prostu zawinił na całej linii , nie doszedł do porozumienia z inwestorami i producentami i wyszło jak wyszło . Teraz trzeba czekać na Survarium , może po tej grze będzie jeszcze jakaś nadzieja na nową Zonę :)

Hah właśnie chciałem zainstalować STALKER'a i pomyślałem, że zainstaluje i to. Graficznie wygląda dużo lepiej tylko mi jakoś wydajność spadła. Najbardziej przypadły mi do gustu nowe dźwięki, szczególnie podczas emisji.

No to fajnie że zacząłeś gre z tym modem , jeśli masz takie spadki fps to może zmniejsz trochę jakość cieni , może to coś da ?? Polecam od siebie mod fabularny: Sigerous Mod COP 2.0 PL , link : http://stalkerteam.p...__hl__ sigerous . Miłego grania :)Po sprawdzeniu zawartości moda Complete okazało się że zawiera starszą wersję AtmosFear 3 co przekłada się na wygląd , na waszym miejscu zrobiłbym tak jak ja gram , czyli Sigerous Mod COP podany wcześniej w linku i do nigo zainstalować po uprzednim spatchowaniu właśnie Atmosfear 3 z fix'em :) Mamy nowe zadania , rozwiązania , anomalie i o wiele więcej przy ładnej grafice z AF3 :) Edytowane przez JTZ-SG1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...