Skocz do zawartości

2 klawiatury podświetlane


Recommended Posts

Witam

Mam na sprzedaż 2 klawiatury które zalegają mi w domu -może ktoś by reflektował ?

MODECOM MC-9006 opis

A4TECH KD126 opis

fotki klawiatur myślę że 40 pln za szt nikogo nie obrazi -używane były; A4TECH może ze 2 miechy MODECOM może miesiąc - teraz kupiłem logitech-a więc tamte mi są zbyteczne

-dla mnie osobiście były za głośne ,szlak mnie trafiał jak córka na nich pstrykała,ale jak komuś to nie przeszkadza to zapraszam

-faktury ,paragony raczej nie posiadam ,chociaż może gdzieś być.

- i też bym wolał że jeżeli ktoś by chciał kupić to żeby np sobie ,,pomacał'' gdzieś w sklepie stacjonarnym jak to klika, żeby nie było później niedomówień że za głośna czy coś.

-wysyłka na mój koszt przy wpłacie na konto

Edytowane przez berger6630
Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale wątpię żebyś z A4TECH KD126 no chyba ze *****iście intensywnie bo klawisze są już powycierane ale powodzenie w sprzedaży

 

a chciałbym się spytać czy w MODECOM można wyłączyć całkiem podświetlanie??

Link to post
Share on other sites
"W zależności od potrzeb i upodobań możliwa jest praca w jednym z trzech trybów podświetlenia: z wyłączonym podświetleniem, podświetleniem w kolorze czerwonym oraz z podświetleniem w kolorze niebieskim."
Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ale wątpię żebyś z A4TECH KD126 no chyba ze *****iście intensywnie bo klawisze są już powycierane ale powodzenie w sprzedaży

 

a chciałbym się spytać czy w MODECOM można wyłączyć całkiem podświetlanie??

 

jutro zrobię fotki dokładne i wyczyszczę klawę to zobaczysz że nie jest wytarta -była po prostu schowana jak nie była użytkowana

bez żadnego czyszczenia

A czy się sprzeda czy nie to to nie istotne -zalegają ,może komuś się przydadzą

Edytowane przez berger6630
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...