Skocz do zawartości

8800GT Problem


Recommended Posts

Witam osttanio pokusilo mnie by zainstalowac najnowsze sterowniki do nvidii.

Po tej operacji zauwazylem regularne wywalanie bledu w grach. Po kilku minutach przewaznie przy jakiejs duzej ilosci efektow, ale nie zawsze.

Np teraz w Sacred 2 Mi wywalilo blad:

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: sacred2.exe

Wersja aplikacji: 2.34.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 49423eca

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.0.6001.18000

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4791a783

Kod wyjątku: 4000001f

Przesunięcie wyjątku: 00010004

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6001.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 4616

Dodatkowe informacje 2: 8d1574e8c04c77405623c7b87fb6e6ca

Dodatkowe informacje 3: 48e7

Dodatkowe informacje 4: f3a5f44f3aabfdfab29544e3fd8083aa

 

Nie wie mco to moze oznaczac i prosze kogos o pomoc.

 

Wczoraj podkrecilem troszke grafike ale problem nie zniknal. Probowalem tez ze sterownikami starszymi jakie mialem wczesniej i z tymi beta i tak samo sie dzieje.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Musisz odinstalować poprzednie sterowniki, dokładnie wyczyścić z pozostałości system i wtedy zainstalować te, co miałeś wcześniej.

A jak to nie pomoże, to niestety chyba reinstalacja systemu będzie konieczna.

No i oczywiście przywróć standardowe taktowania karty.

Link to post
Share on other sites

Witam niestety problem pojawia sie nadal. Poczatkowo byly problemy z odinstalowaniem grafiki poniewaz przy starcie Visty sama stery znajdowala zanim cos zdazylem zrobic a ten Driver Cleaner jakos chyba nie radzi sobie poniewaz niby dziala ale kupe plikow nie moze znalezc i po godzinie wylaczalem bo chyba az tak dlugo nie moze tego usowac na takim sprzecie jaki mam.

Pozdrawiam i nadal kombinuje

Link to post
Share on other sites

No tak, a podobno to ATI ma problemy ze sterownikami a nVidia jest super.

 

Miałem podobny problem z 8600GT, po zainstalowaniu nowych sterowników zacząłem mieć artefakty, zaczęło wywalać mnie z gier. Przywrócenie poprzedniej wersji sterowników wraz z dokładnym czyszczeniem nic nie dało - pomógl dopiero format :o

Link to post
Share on other sites

No co do sterownikó to ostatnio nvidia zawodzi.

 

Miałem 8600GT, wyjąłem kartę włożyłem radka 3870 i nie mogłem odinstalować sterowników do urządzenia, którego niema. Wczesniej nigdy nie miałem z tym problemu.

 

A co do tematu, to format na pewno pomoże.

Link to post
Share on other sites

obawiam sie ze bede musial tylko teraz pytanie jakie stery w takim razie instalnac. Bo po to sa nowe stery by ulepszac cos w kartach a nie moge jechac rok czy dluzej na jednych bo po co.

 

Szkoda ze takie buble sie robia. Z reguly system formatuje raz do roku i ten raz byl miesiac temu :) a teraz znow eh:/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...