Skocz do zawartości

Cytaty, Opisy i inne pierdółki


Recommended Posts

wstawiajcie swoje ulubione opisy , cytaty , teksty piosenek ..

 

 

Can't get me out of your mind, you're lost in your own fantasy.

 

 

I'm not a tease, I'm just a reminder of what you can't have

 

Nie pogrzebiesz mnie tak łatwo, zapalam zapałkę, Oświetlam moje życie i znów wyciągam kartkę.

 

Licz na innych, każdy musi czuć bliskość.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Z mojej sygnatury

Gram w 1024x768, bo lubię i żadnego FullHD do szczęścia nie potrzebuję :)

 

Z mojego opisu na BMK

Bądź człowiekiem... Daj kartofla!!!

 

Z GyGy

Yyy...??

 

Cytaty:

 

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi." (Albert Einstein)

 

"Czesi, którzy są społeczeństwem miejskim, jeżdżą starymi, małymi skodami. A my, społeczeństwo postchłopskie, nie traktujemy samochodu użytkowo, tylko jako symbol, że do czegoś doszliśmy.(...) Zaprzeszłe, folwarczne myślenie miesza się z konsumpcjonizmem. " (Tomasz Szlendak)

 

"Rozrzutność wiedzie ku utracie skromności, a oszczędność ku skąpstwu. Brak skromności gorszy jest jednak od skąpstwa." (Konfucjusz)...

 

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." (Albert Einstein)

 

"Tylko bardzo mądrzy i zdecydowani głupcy niczego w swym postępowaniu nie zmieniają." (Konfucjusz)

 

"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych." (Konfucjusz)

 

"Kościoły, dążąc wyłącznie do zysku są podporą państwa w wyzysku, ucisku i terrorze ludu. Ludzie kościoła posiadłszy zaś władzę, naturalnie urośli w pychę i w większości przypadków ulegli zepsuciu." (Lew Tołstoj)

 

"Cóż, w tej świątyni jam jest doktor Jahwe!" (Gregory House)

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...