Skocz do zawartości

Wybór płyty głównej :)


Recommended Posts

Witam , planuje kupić mobo do 4way crossfirex albo sli wpadły mi te modele w oko które będą najlepszym wyborem ?

 

- ASRock Z77 Extreme9

 

- Asus P8Z77 WS

 

- Asus Maximus V Extreme

 

Z tego co wiem to asrocka i maximusa jeszcze niema na rynku ale moge poczekać. ASrock obsługuje Lucid Virtu a daje to podobno kopa w grach.

Edytowane przez Pudzian91
Link to post
Share on other sites

Do czego Ci potrzebny taki potwór wydajnościowy?

 

Gry , OC , bicie rekordów itp. A okazyjnie kupiłem 4 GTX'y 680 używane za 1700zł ;D od znajomego. {{ wiem bardzo tanio ;p}} To jakie mobo polecasz ? Jeszcze fajna jest Evga Z77 FTW

Edytowane przez Pudzian91
Link to post
Share on other sites

Gry , OC , bicie rekordów itp. A okazyjnie kupiłem 4 GTX'y 680 używane za 1700zł ;D od znajomego. {{ wiem bardzo tanio ;p}} To jakie mobo polecasz ? Jeszcze fajna jest Evga Z77 FTW

Coś mi tu nie gra koleś chce bić rekordy a nie ma pojęcia o płytach?

 

4 GTX 680 za 1700 zł? Może frytki do tego.

 

Nie brzmi to zbyt poważnie.

 

Jak dla mnie to temat do kosza.

 

Dzisiaj zarejestrowany.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj znalazłem paczkę fajek a że kumplowi się strasznie chciało jarać to oddał mi za nią cztery GTXy 690.

 

Jak to teraz połączyć w SLI bo każdy ma tylko po jednym takim gniazdku jak z kardridża do pegazusa i nie wiem co z tym zrobić. Podłączyłem narazie jedną do mojego modecoma feel 2 500W i tibia jakoś tak ścina. Myślicie że jak dorzuce 3 pozostałe to będzie lepiej? Kumpel mi powiedział że te lagi to przez zbyt długi kabel w klawiaturze. Myślicie że jak przytnę to będzie lepiej?

 

 

EDIT: No już sorki za offtop ale jak widzę takie tematy to mi się śmiać chce. Kupił 4 680tki i nie wie jaką płytę ani nawet co to jest lucid virtu z tego co widzę. Niszczyciel rekordów urodzony.

Edytowane przez Biafra1987
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

to mnie rozbawiłeś

 

Jak kolega wrzuci zdjęcia tych 4 GTXów razem z nickiem na bmk i datą to pierwszy się w pierś uderzę i całą swą wiedzą mizerną pomogę w wyborze najzacniejszej płyty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

widze że ktoś linkuje test mojego autorstwa ;)

 

a dziękować ;)

 

Teraz czas na test GTX 670/680.

 

PS.

następne recenzje bedą juz na łamach vortalu PCArena.pl

 

można poczytać też to:

http://pcfoster.pl/artykul/radeon-hd-7850-vs-geforce-gtx-570---porownanie/934-1.html

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...