Skocz do zawartości

Jaka grafika do I3


Recommended Posts

i3+2120+hd7850 chodzi wszystko na full wiec nie wiem o co chodzi . ; d

 

mi na moim configu chodzi większość na ful, może oprócz bf 3 (1336x768 high/ultra, single player) czy max payne 3 serious sam 3 i tych nowszych.

 

Ale obecnie i3-2120 starcza do 99% produkcji . podobno troche nie wyrabia na max ustawieniach w max payne 3.

 

 

do autora.

 

Optymalnie to by było i5-2500k i 7870 ; dd ale pewnie budżet nie pozwala

 

i3-2120 + 7870 będzie cacy, potem wymienisz procka na i5-2500k i jeszcze zyskasz troche wydajności zarówno z CPU jak i GPU ; )

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

Zamiast i3 se kupywać to lepiej i5 i trochę mniej na karte wydać... Kolega ma i5 i GTX 560 i wszystko na full mu chodzi ... Na i3 nawet z najlepszą kartą grafiki nie będzie ci wszystko na full chodziło.

Po co goscia w blad wprowadzasz?na i3 wiekszosc gier chodzi na full.Posiadam i3 2100 + radka 6950 i wszytko na full 1650x1050 wliczajac bf3 multi max payna 3 ..

Link to post
Share on other sites

Witam i dziękuje za podpowiedzi.

Dziękuję zwłaszcza za podpowiedzi tych którzy mają podobną konfigurację : czyli procesor I3 i jakąś grafikę do niej.

Wiem że 7850 lub 7870 to górna granica dla i3. Bałem się że bedą głosy iż tej klasy grafika będzie "spała" przy takim procesorze.

Niestety wydaje mi się że najlepszą opcja będzie zakup 7850. Nie lubię kupować uzywanych grafik z drugiej ręki. Niestety wiekrzość używek z allegro jest zakatowana na śmierć ( mam wspomnienia - z pozytywnym finiszem - karta wróciła do sprzedawcy). Moim zdaniem za jakiś czas łatwiej jest kupić używany procesor niż grafikę.

Co do propozycji NV 670 - myslę że naprawdę dużo za wysoka pułka dla takiego procesora.

Wiem - wszyscy czekamy na GTX 660 ale moim zdaniem w tej chwili jest jak Yeti - ktos widział ale nikt nie wie kiedy sie po raz kolejny objawi.

Ja też niecierpliwie czekam i mam nadzieję że czerwoni troszkę przy okazji spuszczą z ceny radeonów w tym segmecie.

Dziekuję

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...