Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Przymierzam się do zakupu tabletu typowo do przeglądania internetu do ceny 1000 zł (Oczywiście propozycje niewiele powyżej tej granicy cenowej mile widziane). Chodzi tu o korzystanie głównie z internetu, komunikatorów, czasem gier, robienia notatek, film i muzyka (proste multimedia). Moim głównym wymaganiem jest płynność w działaniu całego systemu i minimum 7 cali, mile widziany 10 cali. A i zaznaczam że tylko Android. Pragnę również zwrócić uwagę żeby tablet miał albo wbudowany modem 3G lub gniazdo USB 2.0 (nie samo mini USB) w celu podpięcia modemu 3G gdyż chcę mieć stały dostęp do internetu.

 

Przy okazji tego zapytam jaką opcję na abonament lub kartę mógłby mi ktoś polecić na tablet? Przymierzam się do zakupu Play Online na kartę, tylko jednak nie jestem pewien czy mi się to opłaca, przykładowo doładowując za 30 zł mam 2GB. Ale nigdy nie mając tabletu nie wiem ile taki potrafi zżerać transferu, nie chcę przypadkiem popracować na nim jednego dnia a drugiego już nie mieć internetu i znów płacić 30 zł http://tabletowo.pl/forum/Smileys/default/smiley.gif Może lepiej wziąć abonament od razu z modemem?

Link to post
Share on other sites

jesli chodzi o net to polecam AERO2, darmowy i wystarczajacy do przegladania

na ipadzie 3 dziala bez problemu, nawet na skype da sie rozmawiac, jedynie obraz sie opoznia ale dzwiek ok

z tego co kojarze to niedlugo Amazon ma wypuscic nowy tablet 7 cali, moze warto poczekac?

polecam kupowac tablet z wbudowanym modemem, nie warto oszczedzac pare groszy i miec same wifi, w dobie chmur stale podlaczenie do netu to podstawa, zamiast tego mozna oszczedzic na wbudowanej pamieci i uzywac dropboxa na przyklad

edit:

zwroc uwage na obecnosc gps, czesto sie przydaje

Edytowane przez b4rt3k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...