Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam dzisiaj postanowiłem obciążyć mój procesor i5 760 10 minutowym testem w occt wyniki są fatalne do 4 minut test się wyłącza i pisze że przekroczył temperaturę maksymalną 85 stopni

 

tutaj link do całego albumu :

http://imageshack.us/g/28/2012070812h1133v.png/

 

Jeśli nie będzie działał to dodam zdjęcia osobno

Link to post
Share on other sites

chłodzenie box :-/ , procesor nie kręcony a w obudowie słaba wentylacja. To teraz inna rzecz kiedy zdjąłem całe chłodzenie w celu wyczyszczenia go bo zalegał kurz to temperatury nie spadły :-/ wręcz przeciwnie podniosły się o oko 7-10 stopni :-/ nie wiem może źle coś założyłem ale wątpię

Link to post
Share on other sites

nie ponieważ jutro dopiero będę zamawiał a na razie nie mam zamiaru w nic grać to nic się stać nie powinno , jutro pojadę do serwisu po arctic mx2 żeby mi na procesor i grafikę założyli . A teraz pytanie czy pasta naprawdę aż tyle daje ?? że różnice są czasami do oko 15 stopni ??

Link to post
Share on other sites

W chłodzeniu akurat nie ma co się zepsuć. Jeżeli nie tolerujesz używek to dołóż te parę złotych do nówki, na prawdę warto.

Wam jest łatwo mówić dołóż parę złotych ale niestety nie mam tak jak 90% tego forum ukończonych 18 lat mam skończone 16 w przyszłym 17 dlatego ja jedyną robotę jaką dostałem na wakacje to roznoszenie ulotek a z tego kokosów nie ma w tym miesiącu dostanę oko 300 zł z czego 270 idzie idzie na obudowę

Aerocool PGS SIXTH ELEMENT i zostanie mi 30 zł, 50 zł mam swoje więc na te chłodzenie mam 80 zł ja nie mam tak dobre sytuacji finansowej jak zdecydowana część tego forum

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o używki coolerów to nie ma się co tu bać :D A taki fortis zostałby Ci nawet przy zmianie platformy gdyż jest bardzo wydajny w tym przedziale cenowym :)

No a jeżeli nie zdecydujesz się na taką opcję no to poczekaj na odpowiedzi innych forumowiczów (na pewno coś doradzą) ja niestety nie chcę Ci nic innego polecać gdyż nie testowałem niczego innego co by pasowało do twojej ceny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...