Skocz do zawartości

HD6950, Restart, Zasilacz


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie w tym temacie chciałbym was tutaj zapytać dlaczego restaruje mi się komputer a więć wyjaśnię całą sytuacje.

 

W grach Wiedźmin 2 i BF3 które powinny mi chodzić na Full Detalach komputer się restartuje mam go 8 miechów i nie był czyszczony planuje go zabrać do czyszczenia na gwarancje w tym tygodniu ( sam nie mogę jak już napisałem ahh ta gwarancja i te plomby ;/// ) ale myśle że to może być wina zasilacza tutaj podaję specyfikację komputera ( stacjonarnego ) :

 

 

 

Płyta Główna : Gigabyte P67A -D3-B3

Procek : INTEL CORE I5-2500 3,3 GHz

Tawrdy : SEAGATE 500 GB SATA

Pamięć operacyjna ( RAM ) : Kingston 2x 4 GB DDR3 DC

Karta Graficzna (GPU) : Asus HD6950 2GB

OBUDOWA : Logic B38

Zasilacz ( gówniana skrzynka ) : Modecom FEEL 2 600w

Napęd Optyczny : DVDRW SONY SATA

Monitor : LG M2550D LED 25`

Wentylator : Tutaj jest puste miejsce więc niema ;/ podajcie mi tutaj przyczyny problemów i koszty z jakimi muszę się liczyć na wszystko mam gwarancję 2 letnią proszę kurde proszę o szybką odpowiedź bo to jest załamka , karta graficzna na 100% wiatraku w bf3 na ultra ma 66 stopni c

Link to post
Share on other sites

Co za idioci bawią się jeszcze w plomby? ehh.. :/ tak jak napisał przedmówca prawdopodobnie zasilacz jest przyczyną, również przydałaby się bardziej przewiewna obudowa, albo przynajmniej samodzielna możliwość "niezwykłej ingerencji" w konstrukcję komputera poprzez założenie wentylatora..

Link to post
Share on other sites

tak też myślałem co powiesz na OCZ FATAL1TY 750 W https://procpu.pl/produkt/ocz_fatal1ty_750w,560

 

Podajcie mi odpowiedni wentylator Sprzedawca ze sklepu powiedział że jeżeli zakupu dokonam w tym sklepie SNT ELECTRONICS to gwarancja na pozostałe podzespoły nie przepadnie acha i co myślicie o zasilaczu czy ten moze jest zbyt dobry?

 

to napiszecie jaki ?

Link to post
Share on other sites

600 W spokojnie wystarczy, tylko musi być porządny. Ten by się nadał:

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-modxstream-pro-600w-modular-sli-psu-ocz600mxsp-eu-209576/

Szkoda, że kupiłeś już w tym sklepie, bo nawet oferty nie mają dostępnej na stronie. A gwarancja nie "przepada" na pozostałe zespoły, bo to zwykła ściema..

Link to post
Share on other sites

Cholera wie jakie tam wentylatory wchodzą, bo nawet na stronie producenta nic nie pisze, musiałbyś zmierzyć rozstaw otworów i coś dobrać, coś od SilentiumPC by wystarczyło.

Link to post
Share on other sites

Święta Matko Chrystusa Pana... I5 i 6950 w iboxie i z modecomem feel... Ja pierdzielę... Najprawdopodobniej problemem jest jak piszesz zasilacz. Nie zapomnij strzelić gościa który to złożył psią kupą w twarz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...