Skocz do zawartości

iphone 3g


Recommended Posts

Oddam w dobre ręce iphona 3g w bardzo ładnym stanie... Uzytkowalem go rok, zakupiony w komisie w czestochowie(mam fakturę vatm). Telefon 100% sprawny, sprzedaje bo przesiadłem się na Windows Phone. Stan oceniam na bdb, zero rys na wyświetlaczu tył w bardzo dobrym stanie bez pęknięć. Na wszelkie pytania odpowiem przez pw albo tutaj. Zdjęcia mogę wysłać w poniedziałek. Ewentualnie mogę zamienić się na jakiś nieskomplikowany tel dla starszej osoby, potrzebny dla mojej rodzicielki ;) oczywiście w podobnej wartości, która to według mnie wynosi 300 zł...

 

Zapomniałem dodać iPhone ma soft4.1 i jest po jailbreaku wiec można dowolnie go modyfikować..

 

W skład zestawu wchodzi telefon i kabel i kopia faktury

Link to post
Share on other sites

spozniles sie kolego

 

Przecież autor weźmie wyższą ofertę, tu nie ma jakichś rezerwacji.

 

ps. 300zł za iphone'a 3g to przeciez nie jest jakas super oferta moim zdaniem, :) ten telefon jest już tak stary..

Lada moment wychodzi 5 która jest nowwsza o 4 generacje a to b. dużo jeśli chodzi o elektronikę :)

Link to post
Share on other sites

Mam 4g i powiem Ci czekam tylko aż wyjdzie 5 żeby kupić bo nie opłaca mi się z 4 na 4s zmieniać bo różnica jest zbyt mała ale jednak już przeskok w jakości kamery i prędkości działania jest duży zwłaszcza przy dużych zaawansowanych aplikacjach.

 

Chyba że ktoś nie jest zbyt wymagający to może, no ale to nie zmienia faktu że jak ktoś tu napisze "biorę" to nikt nie może przebić jego oferty :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...