Skocz do zawartości

Gry wyścigowe na PC


Recommended Posts

Jakie gry wyścigowe są dla was najlepsze (około 3 tytuły). W miarę możliwości proszę o podanie powodów dlaczego ta gra was urzekła. Nie interesują mnie lata jej produkcji ani grafika.. tylko tytuły.

Z góry dzięki..

Link to post
Share on other sites

NFS Hot Pursuit - banalna gra, ładna grafika

NFS Shift 2 Unleashed - jazda na torze, duży realizm prowadzenia (nie to co w tej powyżej).

Oczywiście starsze NFS'y czyli Underground 1 i 2, Most Wanted, Carbon.

Z innych tytułów to Dirt 3 jest wart zagrania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli wyścigi a nie rajdy to:

 

SimBin - GTR 2 lub GTR Evolution, za fantastyczny dźwięk silników i realizm.

RaceDriver Grid - przyjemna rozgrywka i ładna grafika.

Link to post
Share on other sites

1. Dirt 2 - Bardzo dobry system zniszczeń i model jazdy które powodują że nie można się oderwać od gry.

2. Burnout Paradise - System zniszczeń i piękna grafika powodują że można się zabawić w złomiarza.

3. NFS Most Wanted - nr 1 wśròd gier gdzie łamanie prawa sprawia przyjemność. Mam nadzieję że jego następca będzie zasługiwał na uznanie.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim... Znacie może jakieś gry, w których można odblokować i tuningować swój samochód (tj. np. w NFS 1), bo z tego co wiem to tylko NFS ma taką opcję.. Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez rastalok
Link to post
Share on other sites

w których można odblokować i tuningować swój samochód

coś w tym stylu jest w Flatout - mojej ulubionej serii, jeśli chodzi o zniszczenia i totalną demolkę, uśmiech i rozrywka gwarantowana :D Graficznie również niczego sobie.
Link to post
Share on other sites

Z gier wyścigowych jest parę tytułów :

 

- Project CARS - Na razie BETA ale gra się nawet fajnie

- SimRaceWay BETA - Konkurent dla rFactor 2

- No i sam rFactor 2 - Najbardziej realistyczny symulator wyścigówek jaki powstał

- SHIFT 2 - Też fajna gierka, realizm na przyzwoitym poziomie i ogólna jakość gry (moim zdaniem najlepsze brzmienie silników )

- Z gier bardziej arcade'owych to :

 

- DIRT 3 - za******a ściganka ;)

- WRC 2011'12 (Czy jakoś tak) - Niezłe wyścigi WRC

- No i jeszcze można zaliczyć NFS Most Wanted i Carbon

 

Pozdro

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Toca Race Driver 1-3, szczególnie polecam 3, ogromna ilość pojazdów i klas wyścigowych, od buggy po F1 :D, duży plus za możliwość gry w split screen. Następna część serii czyli Grid też jest świetny.

FlatOut 2, najlepsza czysto arcade'owa samochodówka, dobry soundtrack, model zniszczeń i fajne trasy, bardzo ciekawy multi (można grać bez oryginiała :D, w poprzednie gry też tak można :P ).

Colin Mcrae Rally 2 (do gry na split screen) oraz 03 i 04 do rajdów na single, Dirt 2 też może być, ale to już nie dla klasycznych rajdów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...