Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wujaszek, co cię interesuje w Trinity? Tzn. masz zamiar kupić czy tylko poczytać czy amd się spisało? Tak z ciekawości pytam :D

 

PS. Na facebooku jest taka sama akcja jak z Assassin's Creed III. Nowy zwiastun multiplayer MoH: Warfighter odblokują, jak będzie wystarczająca liczba lajków :D Kto ma to niech zalajkuje, chyba każdy chętnie obejrzy :)

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Na Llano możesz pograć w FullHD na średnio-wysokich w BF3 (tyle, że w Dual Graphics :D).

Koleś twierdzi, że ma 30-45, tylko że tak "na oko" mu się spojrzało jak wpisał komendę na FPS w grze.

 

Bez dodatkowej grafiki to na low 30 FPS może wejdzie :P

 

@up

Właśnie wczoraj to znalazłem w necie, no i nadal mi Baterfilda nie przetestowali :P

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

wydajnosc trinity daje troche nadzieji w wydajnosci nowych fxow. najmocniejsze z nich beda miec 4 moduly (w porownaniu do 2 w trinity), duzo wiecej cachu, wysokie takty i odblokowane mnozniki. licze na wydajnosc rowna i7 na lga 1155.

Link to post
Share on other sites

Czyli czekasz na Vishera, tak? :D Ja też chętnie się wyposażę w nowego FXa, ale może w okolicach świąt, bo nie wiadomo jak z cenami będzie, chociaż na święta i tak rosną :P Na razie myślę o Dual Graphics z A8 3850 i HD6670, bądź athlon 631 i gtx 560se (bo tani jak na swoją wydajność). Jak uważasz, które lepiej się spisze?

Link to post
Share on other sites

GTX 560SE od Gainwarda na morelu jest tani. Wydajność/cena raczej korzystnie tu wypada :D

http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-gtx-560se-1gb-426018336-2487-463915/

 

Zastosowanie naturalnie gry, ale lubię też bawić się filmami, konwertowanie, obróbka w Corelu itp.

A propos to Athlon II nie ma L3 - to jakaś większa strata, czy da się przeżyć? :P

 

http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g840-2-80ghz-bx80623g840-914110-box-399389/

Link to post
Share on other sites

athlon na fm1 nie ma cache l3, ale ma duzo l2. zegar w zegar ma wydajnosc jak phenom 2

 

w laptopach z trinity mam nadzieje, ze nie beda wszedzie ladowac dodatkowej grafy do dual graphics. grafa w takim A-10 wielu ludziom wystarczy, a niepotrzebnie podrazac lapka o dodatkowa karte; poza tym problemy z asymetrycznym cross fire w postaci przyciec...

Link to post
Share on other sites

A dwa rdzenie pentiuma (http://www.morele.net/procesor-intel-pentium-g840-2-80ghz-bx80623g840-914110-box-399389/) są wystarczające do dzisiejszych gier? Wiadomo na przełomie roku by się zmieniło na i5 bądź chociaż i3 (ivy lub sandy). Bo na anandtechu porównanie wykazuje, że do gier jest lepszy pentium, jednak tam są stare gry.

 

400 postów hi hi! ^^

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...