Skocz do zawartości

Przywracanie systemu


Recommended Posts

Witam, problem jest taki, że dzisiaj korzystając z CCleanera z nieuwagi nie odznaczyłem czyszczenia Adobe Flash Playera. Kiedy zobaczyłem co program usuwa natychmmiast anulowałem operacje, ale niestety program zdążył już usunąć kilkanaście bardzo dla mnie ważnych plików z gier.

 

Bezpieczne usuwanie plików (czyli nadpisanie) było niestety wyłączone, więc CCleaner chyba nie pomoże z odzyskaniem, ale wczoraj robiłem punkt przywracania systemu. Czy proste przywrócenie systemu odzyska pliki z C:/Documents.../Ja/Dane Aplikacji/Macromedia/Flash Player/#SharedObjects

 

Poszukałem i Microsoft mówi:

Działanie funkcji Przywracanie systemu wpływa na pliki systemu Windows, programy oraz ustawienia rejestru. Może również wprowadzać zmiany w skryptach, plikach wsadowych oraz plikach wykonywalnych innego typu, które zostały utworzone w ramach dowolnego konta użytkownika na komputerze. Funkcja Przywracanie plików nie wpływa natomiast na pliki osobiste, takie jak wiadomości e-mail, dokumenty czy fotografie. Dlatego ta funkcja nie nadaje się do przywracania usuniętych plików. Do przywrócenia takich plików można posłużyć się ich kopią zapasową, jeśli taka istnieje.

 

Dodam, że nie wykonałem przywracania systemu "na ślepo", bo od czasu usunięcia plików nie wyłączałem komputera, bo boję się, że przez to mogę pogrzebać swoje szanse na ich odzyskanie. Korzystam z Windows XP.

 

Rozpaczliwie proszę o pomoc.

Edytowane przez CoCoN
Link to post
Share on other sites

Przywracanie systemu dotyczy systemu operacyjnego, a nie aplikacji. Jak masz inny dysk, możesz na DRUGIM dysku zainstalować narzędzie do odzysku plików i spróbować tym odzyskać. Ale ciężko bezie o sukces, skoro było na tej samej partycji co system, to prawdopodobnie coś zostało nadpisane innymi plikami, a wtedy już po ptokach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Posiadałem już program PC Inspector File Recovery i odzyskałem nim część plików, ale nie wszystkie. Na szczęście z microsoft answers dowiedziałem się, że pliki cookies z mojego konta można odzyskać przy pomocy przywracania systemu. I tak rzeczywiście jest. Co prawda po przywracaniu niektóre pliki były zdublowane, ale wystarczyło manualnie zrobić porządki i wszystko śmiga jak ta lala :D

Wielkie dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...