Skocz do zawartości

Samoistnie zepsuty telefon...


Recommended Posts

Cześć, chłopaki, ratujcie! Chyba mi siadł mój htc desire z! I to sam! Nikt go nie ruszał, nie dotykał. Teraz nie chce się włączyć/odblokować. Wyciągam baterie i wsadzam - to samo. Podłączam do ładowania - nic się nie świecie, nic. Otwieram - nic. 10 minut wcześniej ściągałem nawet tapetę na niego - a teraz? Zero reakcji. Po prostu nie działa... Co mam robić? Ratujcie. Telefon ma jakiś rok

Link to post
Share on other sites

No to ładnie... Nic nie robiłem nigdy z telefonem czego robić nie powinienem. Jednym słowem: masakra :)

 

Mam przy okazji pytanie. Telefon oddam na gwarancję, ale co z moimi sms itp.? Można je usunąć? Mam ich sporo i to dość prywatnych nie chce aby kolesie z serwisu sobie poczytali, he

Link to post
Share on other sites

nie zapomnij wyciągnąć karty SD lubią się zgubić (już o Simie nie wspomnę).

dobrze opisz stan telefonu - mi po wymianę głośnika w Desire straszenie w serwisie ekran porysowali, nie przyjąłem telefonu, zażądałem wymiany ekranu, nie mieli wyjścia, telefon był dobrze opisany podczas zgłaszania reklamacji (w salonie Play).

Link to post
Share on other sites

Będę musiał coś opisać? Dziś popołudniu się wybieram właśnie i dają kartę, i tam się opisuje? Już nie pamiętam, bo ostatni raz byłem kilka lat temu w oragne z wymianą, wszystko dlatego że telefony zmieniałem co pół roku i nawet nie zdążyły się zepsuć, ale z tego desire z jestem bardzo zadowolony i pociągnę z nim trochę dłużej

Link to post
Share on other sites

osoba, która przyjmowała telefon pisała protokół, w którym było zaznaczone, że ekran bez widocznych zarysowań, dwie ledwo widoczne pod światło, kilku milimetrowe ryski (czy coś podobnego, dokładnie nie pamiętam bo to było końcem grudnia) - po powrocie z serwisu ekran zupełnie nie przypominał ten jaki był w opisie, co było podstawą do reklamacji rozpatrzonej pozytywnie.

 

generalnie im więcej szczegółów w opisie tym lepiej, bo takie sytuacje się zdarzają.

Link to post
Share on other sites

I co oni zrobili? Wymienili ci z powrotem, tylko że tym razem ekran?

 

tak, i to bez żadnych problemów. w sumie to całkiem porządnie się serwis HTC zachował.

Edytowane przez bajker
Link to post
Share on other sites

Byłem dziś w salonie Play. Oddałem telefon, dostałem zastępczy (śmiech mówić jaki :-> ) oraz dostałem papiery, z którymi mam się zgłosić. Nic nie było opisywane. Po prostu papier, dane itp.

 

Zaglądnąłem teraz do tej karty, w opisie uszkodzenia mam napisane: "telefon wyłączył się sam, nie chce się uruchomić w ogóle nie reaguje na polecenia, samoistnie się wyłączył, przestał działać". Niżej jest rubryka Uwagi o stanie sprzętu i puste. Co by się stało, gdybym teraz dostał, niefortunnie, porysowany telefon?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Telefon dostałem bez żadnej ryski, wszystko działa. Wymieniono mi płytę główną, tak jak mówiliście. Mam tylko jeden problem. Miałem kartę pamięci i zostawiłem ją sobie, na niej mam teraz tylko 3,85 gb wolnego miejsca, miałem dużo zdjęć które mam na szczęście dalej, ale również były tam gry, których teraz nie mam. Jak je mogę usunąć? Zajmuje mi coś miejsce, czego nie ma...

 

Nikt nie wie jak mi pomóc?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...