Skocz do zawartości

Malo FPS na sprzecie wartym 7k


Recommended Posts

juz tlumacze: Sam skladalem karta jest warta 1900 zl a proc nie caly 1000 i wgl byl tyle warty w dniu zakupu :D moze nie dzis xD no wiec myslalem ze tylko w grze pt. LoL mam te problemy i ze to wina gry ale dzis wbija w bf3 wzielem jakosc na utra a to scina jak nie wiem co i fps to chyba 10 bylo ;( nie wiem co jest a jeszcze mam 2 dyski jeden normalny drugi ssd zasilacz 800zl. i co mam jeszcze napisac?

Edytowane przez cieciurka1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Takich kolesi się z miejsca powinno olewać. Oczekuje 100% pomocy a daje 0% informacji. Totalny brak obycia w kontaktach między ludzkich, nie mówiąc już o etykiecie pisania na forum IT.

Jak dla mnie temat do zamknięcia a autor powinien dostać warn za zaśmiecanie forum.

Link to post
Share on other sites

Procesor:

Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

 

 

Płyta główna:

Asus Maximus IV Gene-Z

 

 

Pamięć RAM:

GoodRam 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Play

 

 

Wentylator:

Phanteks PH-TC14PE

 

 

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

 

 

Karta graficzna:

Asus GeForce GTX 580 Matrix Platinium

 

 

Nagrywarka DVD:

Liteon iHAS124 SATA (black)

 

 

Obudowa:

Antec Gamer Twelve Hundred V3

 

Dysk SSD:

crucial m4 128gb

 

Zasilka:

Seasonic X-760W 80+Gold

 

FPS sprawdze jutro ale na lolu to albo ciagle 60 albo spada do 18-27

 

Takich kolesi się z miejsca powinno olewać. Oczekuje 100% pomocy a daje 0% informacji. Totalny brak obycia w kontaktach między ludzkich, nie mówiąc już o etykiecie pisania na forum IT.

Jak dla mnie temat do zamknięcia a autor powinien dostać warn za zaśmiecanie forum.

 

Sorka poprostu jestem max nie ogarniety dzis po tym wszystkim :D kiedy mi sie zacinal bf :P Edytowane przez cieciurka1
Link to post
Share on other sites

lol

taki sprzęt jak ty to ja bym złożył z połowy tej ceny co podałeś

i nie potrzebował bym tak wypasionej płyty do tego procka

kupiłbym coś tańszego od Gigabajta a i tak by działało

więc kasa wyrzucona w błoto

w wieku 10 lat kompa byś nie złożył ?

kolego ja w wieku 7 lat już się sprzętem bawiłem

począwszy od byle gówna, aby tylko się nauczyć

więc sory 10 latków nie obrażaj, że nic nie potrafią, może i fakt że większość to mogą być zwykłe bachory ale czasem trafi się ten jeden normalny :D

 

zależy od towaru jaki wypuści rodzić takiego gościa do poczęcia dzieciaka :P

Link to post
Share on other sites

lol

taki sprzęt jak ty to ja bym złożył z połowy tej ceny co podałeś

i nie potrzebował bym tak wypasionej płyty do tego procka

kupiłbym coś tańszego od Gigabajta a i tak by działało

więc kasa wyrzucona w błoto

w wieku 10 lat kompa byś nie złożył ?

kolego ja w wieku 7 lat już się sprzętem bawiłem

począwszy od byle gówna, aby tylko się nauczyć

więc sory 10 latków nie obrażaj, że nic nie potrafią, może i fakt że większość to mogą być zwykłe bachory ale czasem trafi się ten jeden normalny :D

 

zależy od towaru jaki wypuści rodzić takiego gościa do poczęcia dzieciaka :P

 

heh dobrze powiedziane ;) Np ja w wieku 7lat miałem juz kompa w domu i grałem w modi i nane i kurke wodna xP W wieku 10lat miałem PsP które sam przerobilem taki byłem wybitnie uzdolniony hah a te inne cieniasy ledwo co robiły savy. O i jeszcze 11lat wtedy przerobilem iPhone ;) ale mniejsza z tym bo odbieglismy od tematu ;)

 

Dobrze zle nazwałem topic 7k był warty kiedyś dawno temu jak go składałem teraz jest 5,8k wart czy nie wiem ile xD ale ci co twierdza ze nie był tyle wart sie mylą bo był wszystko przed chwila obliczylem -,- Kupowałem części chyba na początku stycznia.

Edytowane przez cieciurka1
Link to post
Share on other sites

Abstrahując od przepłacenia za części (przyjaźń z ludźmi z Komputronika tez musi mieć jakieś wady ;) ) to mi wygląda na obciążenie jakimiś koniami trojańskimi. posprawdzaj czy coś się nie zalęgło. Poza tym, standardowa procedura. Najnowsze sterowniki, powyłączaj każdy zbędny program uruchamiany z autostartu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...