Skocz do zawartości

Ipod classic 4g "do not disconnect"


Recommended Posts

Kupiłem niedawno używanego ipoda z allegro. Miał już na dysku kilka utworów i działa ogólnie bardzo dobrze. Mam problem z przesyaniem danych pobrałem Itunes i wcześniej nie mógł się zsynchronizować, teraz wyskakuje mi okienką z informacją żebym odtworzył z ustawieniami fabrycznymi,a do tego na Ipodzie cały czas widnieje komunikat "Do not Discconect" gdy to robie wyskakuje błąd 1439 Co mam robić aby móc przesyłać muzyke na Ipoda? Proszę o pomoc.

Edytowane przez adiko777
Link to post
Share on other sites

po tym błędzie powinno ci wyskoczyć okienko z możliwością sprawdzenia kodów błędów, wystarczy w nie kliknąć i przeczytać co oznaczy kod błędu 1439.

ps. raczej sformatowałeś sobie pamięć

 

taka rada, ściągnij sobie oprogramowanie na dysk, bo inaczej będzie ci je ściągał za każdą próbą odtworzenia

Link to post
Share on other sites

już udało mi się odtworzyć z pomocą ustawień fabrycznych, w Itunes wyskoczył mi komunikat żeby podłączyć Ipoda do odzdielnego źródła zasilania, na Ipodzie wwysakukje mi rysunek żeby podłączyć go do kontaktu, podłączyłem go i on wcale nie znika ładował się tak jakieś 6 godzin ale nic. Wie ktoś co mogę zrobić ? Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

zawsze możesz spróbować go odtworzyć przez DFU mode, powinno zadziałać. jaki masz system, lub inaczej, który wgrałeś ?

 

ps. a przypadkiem USB to nie jest źródło zasilania, tylko mówię...

 

ale przed wszystkim spróbuj go po prostu zrestartować, czyli wciśnij home button + lock button przez ok. 10 sekund :D

 

ups sorry zapomniałem że to nie ipod touch, heh mój błąd, dowiedz się czy są odpowiedniki tych akcji na classic-a , co na touch-a

Link to post
Share on other sites

wprowadź go w DFU mode podłącz do kompa, włącz itunes ( wcześniej ściągnij system na swojego ipoda ), komputer powinien ci wykryć ipoda jak będzie prawidłowo w DFU mode, wciskając shift-a kliknij na przywróć ustawienia fabryczne. wyskoczy ci okienka, wyszukaj gdzie zapisałeś wcześniej ściągnięty system ( ważne żeby był to ten którego używałeś ) i otwórz, powinno go odtworzyć, jeśli wyskoczą jakieś błędy to czytaj na supporcie apla co oznaczają i jak się je rozwiązuje i tak aż cio się uda ( ja czasem i tydzień próbowałem odtwarzać :( )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...