Skocz do zawartości

Sprzedam Kilka rzeczy


Recommended Posts

Witam, mam na sprzedaż takie oto przedmioty:

-Nokia 500, nowa, niewyjmowana z pudełka

http://allegro.pl/nokia-500-nowa-2-lata-gwarancji-nawigacja-i2462507944.html

 

- Nokia C6, używana, stan bardzo dobry, telefon leży już jakieś pół roku w pudełku nieużywany. Telefon nie posiada już gwarancji, ale wszystko co było w zestawie jest (ładowarka, słuchawki, kabel itd) Cena 210 zł + koszty przesyłki

- Xbox 360 Arcade, konsola chodzi bez zarzutu, stan wizualny bardzo dobry, jedyny mankament to to że klapka gdzie podpina się pady sama się otwiera.

W skład zestawu wchodzi całe okablowanie + kabel HDMI 2m, headset, karta pamięci 256mb, pad bezprzewodowy, opakowanie.

+ Gry:

Assassin's Creed

UFC 2009

UFC 2011

NHL 10

Dead or alive 4

NFS Shift

Forza Motorsport 3

Fifa 11

Call of Duty World at War.

Cena 750zł

Zachęcam do kupna, w razie pytań można dzwonić pod telefon 502735792

Wszystkie przedmioty mogę wystawić na allegro i dokonać transakcji poprzez ten serwis.

Pozdrawiam.

Edytowane przez krzesny
Link to post
Share on other sites

Odnośnie jakiego przedmiotu ?? Xboxa na tyle to mi wycenił ktoś na benchmark.pl

Nokia 500 po tyle chodzi na allegro, a co do Nokii C6 to sam nie wiem ile za nią mogę zaśpiewać. Jeśli nie jesteś zainteresowany to po co udzielasz się w czyimś temacie??

Link to post
Share on other sites

kochas66

 

Wchodzisz w linka podanego przez kolegę, a następnie do wyboru masz 2 opcję. Pierwsza to taka, że patrzysz się na pierwsze zdjęcie na aukcji i tam w w prawym górnym rogu pudełka masz pokazane 3 obudowy ( czarna+ niebieska,czerwona ). Druga opcja to tak, że zjeżdżasz kursorem na opis aukcji i tam masz napisane " 2x panele tylne obudowy (w kolorze niebieskim i czerwonym) "

 

Ludzie proszę was, zanim cokolwiek napiszecie, zobaczcie czy odpowiedź nie jest widoczna gołym okiem.

Link to post
Share on other sites

kochas66

 

Wchodzisz w linka podanego przez kolegę, a następnie do wyboru masz 2 opcję. Pierwsza to taka, że patrzysz się na pierwsze zdjęcie na aukcji i tam w w prawym górnym rogu pudełka masz pokazane 3 obudowy ( czarna+ niebieska,czerwona ). Druga opcja to tak, że zjeżdżasz kursorem na opis aukcji i tam masz napisane " 2x panele tylne obudowy (w kolorze niebieskim i czerwonym) "

 

Ludzie proszę was, zanim cokolwiek napiszecie, zobaczcie czy odpowiedź nie jest widoczna gołym okiem.

 

nie mądruj sie,taki głupi nie jestem,chodzilo mi o C6 a nie 500...
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...