Skocz do zawartości

Proble przy instalacji Win7 Ultimate


Recommended Posts

Witam. Niedawno zakupiłem lapka Asus X53S z Win 7 Home Premium x64. Posiada on oczywiście wiele zbednych dodatków od producenta laptopa. Postanowiłem sie tego pozbyć. Znajomy mial Win 7 Ultimate, który używał od kilku miesięcy. Pożyczyłem zainstalowałem. Musiałem oczywiście zrobić formata dysku bo nie można było uaktualnić. Po zainstalowaniu pojawił się problem, który przedstawiam na dołączonym filmiku. Zmuszony byłem zainstalować ponownie swojego Homa.

 

Po jakimś czsie zassałem z netu "swoją" kopię myśląć, że będzie OK. Wypaliłem ISO na płytkę, format, instalacja bezproblemowa i ponownie ten sam problem!!!

 

http://youtu.be/or2KKF-IHvQ

 

I tak w kólko. raz zostawiłem lapka na noc i nic. Instalowałem wersję X64 oraz x86 i ciągle to samo.

 

Wiecie co może być przyczyną?? Proszę Was o pomoc.

 

I dlaczego pojawia się ta tapeta od Asusa skoro jest to czysta instalka Windy?

Link to post
Share on other sites

Nie ale wydaje mi się że to nie to. Mogę spróbować po raz kolejny zainstalować.

 

Może coś w biosie jest przestawione. Co o tym sądzisz??

 

System chyba się dobrze zainstalował. W przedostatnim okienku instalacyjnym prosi o podanie nazwy urzytkownika i hasło a później jest info, że "System windows finalizuje ustawienia". Ponownie uruchominie i ZONK.

Link to post
Share on other sites

Przywróć ustawienia fabryczne w BIOS'ie i ustaw dysk na AHCI. Spróbuj zrobić totalny format dysku, oraz zainstalować system z pendrive. Jeśli masz możliwość to wsadź dysk do innego komputera i tam zainstaluj system. Jeśli i to nie zadziała zrób podczas instalacji systemu dodatkową partycję i właśnie na niej spróbuj zainstalować system.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...