Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wita, popieprzyłem adresy na paczkach i nokie wysłałem do usera kryka501 któremu miałem wysłać wentylatory a userowi kapitantaito który mial otrzymać nokie wysłałem wentylatory. Prosił bym byście sie wzajemnie wymienili paczkami

 

mam potwierdzenia przelewow wiec prosze byscie sie dogadali by nie bylo problemów

Link to post
Share on other sites

kryka501 był na forum 22;10 na forum wiec na pewno wie ze nie ma swojej paczki

 

Po prostu miałem dwie paczki i musiałem dac nie ten druczek na dana paczke co trzeba było

 

liczę na uczciwość usera kryka501 bo dostał by swoja paczke zgodnie z umowa gdyby nie pomyłka

 

wymienicie sie paczkami a ja zwrócę koszt przesyłek

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Miałem kiedyś podobną sytuację na allegro:

 

tyle, że ja nie zorientowałem się tak jak Domi, a jeden z kupujących do mnie zadzwonił i przekazał, że otrzymał nie to, co kupił -- wtedy ja wyjaśniłem, co się stało, zadzwoniłem do drugiego. Chciałem, aby wysłali paczki do mnie, a ja zwrócę im koszty.

Wiecie, co mi odpowiedzieli - że wyślą sobie paczki, a oni rozumieją -- przecież jestem i oni są tylko ludźmi i każdy się myli ... i nie chcą już ode mnie żadnych pieniędzy (a mówiłem, że wyślę na konto każdego pieniądze za powstałe dodatkowe wysyłki).

 

Zatem widzicie -- można? Można, trzeba tylko chcieć.

 

Co ciekawe jeden za jakiś czas (może 1.5 roku) znów ode mnie coś kupił -- pamiętałem i wysłałem paczkę do niego na swój koszt :)

 

Fajna historyjka, nie :)

 

//pozdrawiam

Edytowane przez DANNY__79
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś podobną sytuację na allegro:

 

tyle, że ja nie zorientowałem się tak jak Domi, a jeden z kupujących do mnie zadzwonił i przekazał, że otrzymał nie to, co kupił -- wtedy ja wyjaśniłem, co się stało, zadzwoniłem do drugiego. Chciałem, aby wysłali paczki do mnie, a ja zwrócę im koszty.

Wiecie, co mi odpowiedzieli - że wyślą sobie paczki, a oni rozumieją -- przecież jestem i oni są tylko ludźmi i każdy się myli ... i nie chcą już ode mnie żadnych pieniędzy (a mówiłem, że wyślę na konto każdego pieniądze za powstałe dodatkowe wysyłki).

 

Zatem widzicie -- można? Można, trzeba tylko chcieć.

 

Co ciekawe jeden za jakiś czas (może 1.5 roku) znów ode mnie coś kupił -- pamiętałem i wysłałem paczkę do niego na swój koszt :)

 

Fajna historyjka, nie :)

 

//pozdrawiam

 

Szacun :D
Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś podobną sytuację na allegro: tyle, że ja nie zorientowałem się tak jak Domi, a jeden z kupujących do mnie zadzwonił i przekazał, że otrzymał nie to, co kupił -- wtedy ja wyjaśniłem, co się stało, zadzwoniłem do drugiego. Chciałem, aby wysłali paczki do mnie, a ja zwrócę im koszty. Wiecie, co mi odpowiedzieli - że wyślą sobie paczki, a oni rozumieją -- przecież jestem i oni są tylko ludźmi i każdy się myli ... i nie chcą już ode mnie żadnych pieniędzy (a mówiłem, że wyślę na konto każdego pieniądze za powstałe dodatkowe wysyłki). Zatem widzicie -- można? Można, trzeba tylko chcieć. Co ciekawe jeden za jakiś czas (może 1.5 roku) znów ode mnie coś kupił -- pamiętałem i wysłałem paczkę do niego na swój koszt :) Fajna historyjka, nie :) //pozdrawiam

Zróbmy o tym serial :)

 

Nie no historyjka bardzo fajna :D

Link to post
Share on other sites

Ja tez nie zaczaiłem tylko do mnie napisali, na szczęście dostałem PW od usera kryka501 o takiej tresci

 

"Witam

Nie ma problemu tylko, ze wysłałeś towar na adres, przez który został wykonany przelew.

A w tym przypadku adres mojego kolegi a ja muszę do niego pojechać i odebrać paczkę.

Postaram się dzisiaj do niego wpaść. O ile nie ma na drugą zmianę, bo na razie nie odbiera tel. a sygnał jest pewnie śpi

Kapitantaito podaj adres to odeślę paczkę."

 

Na szczęście trafiłem na uczciwych ludzi, ufff.Przepraszam was raz jeszcze za taki problem. Gdy sobie prześlecie paczki ja wam oddam za wysyłki po 13 zł bo tyle kosztuje paczka pocztowa priorytetowa

 

+ 5 zł na browara dla was ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jednak chyba nie trafiłeś na dwóch uczciwych kupujących.Ja od razu odesłałem mu te wentylatory ale nokii od niego nie dostałem do tej pory.Niby wysłał mi potwierdzenie nadania paczki na których było moje dane ale według poczty jest one niezgodne z oryginałem.Po numerze paczki dowiedziałem się że paczka trafiła do Działu Przesyłek Niedoręczalnych w Koluszkach.Napisałem do nich prośbę z ponownym dostarczeniem paczki na własny koszt bo już jest zmęczony tym całym zamieszaniem i w załączniku posłałem i dowód nadania jaki posłał mi kryka501.Oni odpisali mi że to potwierdzenie nie jest zgodne z oryginałem więc odeślą paczkę do nadawcy.Wczoraj była próba doręczenia przesyłki ale adresat nieobecny.Nie wiem czy kryka501 nie umie wysłać paczki czy po prostu chce mnie wych***ć ale nawet jeśli jakiś cudem ta nokia dojdzie do mnie to po tym ile przebyła czasu w poczcie polskiej ciekaw jestem w jakim przyjdzie stanie.Kontaktu z nim jest fatalny..odpisuje na wiadomość po 1 tyg.Już chyba się wyleczyłem z transakcji przeprowadzonych bez udziału allegro.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...