Skocz do zawartości

GTX460 768MB Gwarancja.


Recommended Posts

Bo palit to pewnie gorszy od Gigaszrota tylko że najwiecej Gigaszrotów miało Focha Fermiego a ja daje 100% pewność że karta nie ma żadnego focha nie wali artów, filmiki na YT w 1080p śmigają, nie wiesza, nie restartuje kompa, nie wiesza nie wywala sterownika.

Działa jak należy z wentylem na 50% napieciem1.075V działa na 875mhz na rdzeniu czyli 200mhz więcej niż standardowo.

Nie przegrzewa się i ma gwarancje w sklepie który stoi na ulicy a nie w internecie, mogę jej w cale nie sprzedawać bo innego palita już mi ktoś podkupił na allegro:)

Niech sobie wisi za 10dni odświerzę a na allegro wystawię ale jak już będę miał inną w domu bo na razie to mi ponad 30zł nabiło rachunku.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites

Gigaszrot ma po prostu lepsze chłodzenie i trzyma siew cenie bo ludzie dużo go kupowali :). I dopisz jeszcze jaka to dokładnie wersja, czy okrojona czy może ta szybsza, bo to ważne. Pozdro

Link to post
Share on other sites

I dlatego usuneli twojego posta bo mi komentarze potrzebne nie są kupujesz albo nie, jak nie to nie i więcej postów nie potrzebuje.

 

CENA NIE PODLEGA DYSKUSJI NIE CHCESZ NIE PISZ CHCESZ TO NAPISZ NA PW PODAM NUMER KONTA BANKOWEGO.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...