Skocz do zawartości

Jaki radiator do i5 i jaka płyta główna ?


Recommended Posts

Witam.

 

Mam procesor Intel i5 2500k i nie wiem jaki kupić radiator do niego. Prosze powiedzcie jaki bedzie najlepszy i cichy.

 

No i jaką płyte główną polecicie ? Moja karta graficzna to Gigabyte GTX 670. Obudowa (nie mam wybranej i prosze napiszcie jaka bedzie najlepsza do 400 zł ? Najlepsza z najlepszych)

Link to post
Share on other sites

ja się przymierzam do nowego zestawu i myślę o którejś z tych dwuch puszek:

- Fractal Design FD-CA-ARC-BL

- Cooler Master Dominator II 692

sądzę, że na dziś to optymalny wybór więc przyglądnij się im, a może się ktoś jeszcze wypowie i mnie przekona do zmiany

Link to post
Share on other sites

Na płyte max 750 zł a chłodzenie .... nie wiem jakie są ceny ale około 300 zł -200 zł

 

Aha, i potrzebuje obudowy która pomieści wieksze karty graficzne. Myśle że 31 cm na karte wystarczy. Obudowa do 400 zł

Link to post
Share on other sites

Która z tych obudów bedzie najlepszym wyborem ? : Cooler Master HAF 912 czy SPC Regnum L50 ?

 

No i która z tych płyt bedzie lepsza ? : ASRock Extreme 3 Gen 3 czy ASRock Z77 Extreme4 ?

 

I czy to chłodzenie bedzie najlepsze ? Jakieś duże ono jest. Nie znalazło by sie coś lepszego do 100 aby było do 15 2500k ?

Link to post
Share on other sites

OC robisz? Co do mobo:

Extreme3 jest wystarczający. Extreme 4 ma nowszy chipset, jeśli ceny są podobne bierz 4.

Mialem okazje przetestować Extreme 4 i bardzo sobie ja chwale.

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Z tych które podałeś to dobre obudowy, bierz tą która ci się bardziej podoba.

Regnum l50, bardzo dobra obudowa, wentylacja na najwyższym poziomie, w sumie kwestia gustu.

T.luk powie ci wiecej.

 

OK, dzięki. A chłodzenie ? Znalazło by sie jakieś lepsze ?

 

Na procka?

 

Z tych które podałeś to dobre obudowy, bierz tą która ci się bardziej podoba.

Regnum l50, bardzo dobra obudowa, wentylacja na najwyższym poziomie, w sumie kwestia gustu.

T.luk powie ci wiecej.

 

 

Na procka?

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=124_182&products_id=32704

Lub:

Noctua nh-d14

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Płytę polecam Asrock Extreme 3 Gen 3 można spokojnie na niej kręcić i5 2500k na 5,0 i powyżej, oczywiście jak CPU da rade.

 

Chłodzenie Venomous X i jakiś dobry wentylator. Wyjdzie taniej niż Noctua a temp są równie dobre.

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...