Skocz do zawartości

Pochwal się jaki masz telefon.


Recommended Posts

Nie zauważyłem, żeby był na forum temat o posiadanych przez użytkowników telefonach, proszę się wypowiadać na temat swojego sprzętu telekomunikacyjnego, więc zacznę.

Sam posiadam samsunga galaxy note już pól roku, iPhone 3GS 16gb. W domu bawie sie tez sgsem, sgsem II, s8500, jednakże moim najlepiej wspominanym telefonem był samsung i9000. Chodził jak marzenie po zrobieniu roota i wgraniu innego androida i do dziś go polecam.

Edytowane przez gogoartur
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Stacjonarny:

- Bratek z 1980r.

 

Komórka:

- Sony Ericsson K750i z 2007r. Mocno ściorany ale działa. Bardzo wygodny i funkcjonalny.

- LG KU990i z 2010r. Ładny i pełno bajerów ma ale... co z tego jak to dotykowe padło jest niewygodne i lezy przez to w pudełku...

 

Następny:

- Coś prostego z latarką co będzie 3 tyg. trzymało (rzadko korzystam, tylko jak muszę, introwertycy nie szukają kontaktu z ludźmi zbyt często :) . Np. Nokia 103 albo coś ten deseń, bez zbędnych zbędności.

 

Ciekawostka:

- Mam zwykły nr na kartę (bez mixów, abonamentów i innych bdór i umów) od 2001r ten sam. W tym czasie większość pozmieniałą kilka razy nr na kartę i dorobiłą się z 3 mixów lub abonamentów a ja bez żadnej umowy i przywiązywania się na siłe do operatora się trzymam jednego od 11 lat :)

 

Historia:

2001r. - Ericsson T10S z 2000r.

2002r. - Sony J5 z 2001r.

2005r. - Sony Ericsson T230 z 2004r.

2007r. - Sony Ericsson K300i z 2006r.

2008r. - Sony Ericsson K750i z 2007r.

2010r. - LG KU990i z 2010r.

2010r. - Sony Ericsson K750i z 2007r. :)

Wszystkie kupiłem używane.

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Samsung i9000 od 2 lat w moich rękach i nie widać śladów na nim oprócz małej ramki wkoło ekranu i mikrorysek na niej.Samsung wyprodukował ZAJEFAJNY telefonik !!!!!

Kolejny zakup....Galaxy SII i jak poprawią Galaxy SIII

Edytowane przez basurek
Link to post
Share on other sites

Skrócona wersja z mojego doświadczenia:

Nokia 3310 -> 5510 -> 3510i -> 6610 -> Siemens M65 -> SE K750 -> P1i -> Nokia E52 -> 5800 -> X3 -> N81 ->Samsung i5700 -> E75 -> N900 & HTC Touch HD -> Asus P526 -> SE K510 -> HTC Explorer -> LG Swift7 & Samsung Xcover 2 (C3350) & Samsung Galaxy WiFi 5.0 (YP-G70) (to nie telefon :P)

 

W międzyczasie cała masa urządzeń, które mogłem (powiedzmy) testować (od kilku do kilkudziesięciu dni) -> najpierw z racji zainteresowań, aktualnie z wykonywanego zawodu.

 

Najlepiej ze wszystkich wspominam Sony Ericssona P1i oraz Nokię N900, genialne telefony.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wszystkie rozwalam, zupełnie niezamierzenie. Albo lecą na beton albo coś innego, taki perk jak z F3...jak jestem w pobliżu to telefonom dzieje się krzywda. Aktualnie Samsung galaxy ace (już w nim urwala się klapka zamykająca kartę pamięci, a jest w zabezpieczającej obudowie)....jak ma jakiś mocny minus to jest to bateria...w necie se posurfujesz na nim....ja wiem...z 5 minut...MOŻE ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...