Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

No nie! Do tej pory jedyną osobą, którą zwerbowałem była moja dziewczyna (zresztą długo jej nie namawiałem :)) bo myślałem że takie coś jest niedozwolone ale widzę, że wygra ten kto więcej kont założy na benchmarku :P Redaktorzy są jednak najlepszymi wybierającymi.

 

Cóż widzę więc że trzeba uruchomić także moje kontakty :o

Coś czuję, że chyba zbyt wcześnie Cie pochwaliłem :\

Link to post
Share on other sites

Pytałem czy takie namawianie jest dozwolone. Gdy zobaczyłem że nikt na to nie reaguje więc uznałem że to nic złego...

 

Ankieta będzie wiążąca, nie ma mowy o jej unieważnieniu.

więc jak miałem to zrozumieć? Jako przyzwolenie do namawiania...

Link to post
Share on other sites

Tomek...Ciężko Cie zrozumieć w końcu :o albo piszesz że namawianie osób jest dozwolone i żadne skargi co do wolfix'a nie idą a teraz do carna mówisz w kontekscie tego jakby nie można było werbować? ... albo ja czegoś nie rozumiem, albo po prostu tu sie zrobil ładny burdel.

Link to post
Share on other sites

Zawsze będzie źle i nie dobrze, tego nie da się uniknąć... Po wylosowaniu mojej osoby przez kilka dni były osądy, że jestem jakąkolwiek rodziną kogoś z redakcji itp... A ludzie dla "tysiaka" się połaszą i będą mogli zrobić naprawdę wiele, czy to założyć konta, czy szukać znajomych... Tej edycji już jednak nie miniemy, ale proponowałbym Tomkowi, aby na kolejną jednak wyciągnąć wnioski z tego, co dzieje się teraz.

 

Najlepiej by było (jeżeli dalej trzymać ankiety) aby mogły głosować osoby, które do czasu wystawienia ankiety posiadały już konto na benchmarku. Te osoby, co zarejestrowałyby się po nie miałyby możliwości głosowania.

Link to post
Share on other sites

Pytałem czy takie namawianie jest dozwolone. Gdy zobaczyłem że nikt na to nie reaguje więc uznałem że to nic złego...

więc jak miałem to zrozumieć? Jako przyzwolenie do namawiania...

Ja nie powiedziałem, że nie wolno. Niemniej setka głosów w ciągu godziny budzi pewne wątpliwości. Ot co.

Link to post
Share on other sites

Tomek...Ciężko Cie zrozumieć w końcu :o albo piszesz że namawianie osób jest dozwolone i żadne skargi co do wolfix'a nie idą a teraz do carna mówisz w kontekscie tego jakby nie można było werbować? ... albo ja czegoś nie rozumiem, albo po prostu tu sie zrobil ładny burdel.

Gdzie ja napisałem, że nie wolno? Chyba dokonałeś nadinterpretacji. Mam jednak poważne wątpliwości, czy wszyscy Ci ostatnio zarejestrowani to unikatowe osoby.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej by było (jeżeli dalej trzymać ankiety) aby mogły głosować osoby, które do czasu wystawienia ankiety posiadały już konto na benchmarku. Te osoby, co zarejestrowałyby się po nie miałyby możliwości głosowania.

Witam

 

Jestem jak najbardziej za wypowiedzią haczyka.

Jesteś zarejestrowany min. tydzień(czy od daty podania uczestników głosowania) - głosujesz.

Jak czytasz benchmarka, zainteresowałeś się głosowaniem, to się rejestrujesz i zagłosujesz następnym razem. Proste.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Haczyk - gratulacje

Tomek Stiller - Świetna Robota

Link to post
Share on other sites

Ja też oddaje głos aby tylko osoby zarejestrowane przed ogłoszeniem nominacji mogły głosować. To zmniejszy możliwość nieuczciwych manipulacji.

Z tymże zdaje sobie sprawę, iż wymagało by to zmian w skrypcie dotyczącym sond, ale jest do zrobienia :o

Link to post
Share on other sites

No w końcu jakieś pomysły... Ja mam kolejny: Głosowaliby jedynie osoby wybrane do dziesiątki ale tak że nie mogą zagłosować na siebie samych. Wtedy wybieraliby nadal użytkownicy, ponieważ teraz już ponad połowa moich znajomych na naszej-klasie ma u Was konto i nie wiem jak często będą go używać... Tak nie powinno być.

Link to post
Share on other sites

To nawet ciekawy pomysł, ale mógłby spowodować "zawłaszczenie" konkursu przez znajomych "królika" :o. Gdyż wystarczy, że powiedzmy nominowałbyś 3-5 znajomych i oni głosowali by na wybraną osobę.

 

Poza tym to coś nie tak z czasem wysyłania postów. U mnie aktualnie jest 11:19.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...