Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

mnie bardziej razi to, ze promuje sie uzytkownikow grajacych w gry (zamieszczanie benchmarkow z crysisa, farcry, 3dmark, pcmark vantage) i celem akcji jest zwiekszenie wydajnosc w grach. a co z tymi, ktorzy gry komputerowe maja za nic? (np ja:D)

Chyba trochę przesadzasz :P Na liście benchmarków w rankingu jest SuperPI, Sandra oraz Cinebench. Trudno je nazwać grami, a po przysłaniu wyników z tych programów weźmiesz udział w konkursie. :)

 

Poza tym, jeśli masz jakąś propozycję na benchmark, którego nie ma na liście. To chętnie posłucham :)

Link to post
Share on other sites

Ponieważ mam oko na ankietę od samego początku, podziele się moimi uwagami dotyczącymi wczorajszego głosowania:

 

Na początku głosowania większość osób była za rafko619

Po południu głosowano najczęściej na użytkownika carnivor

A wieczorem zdecydowanie najwięcej zyskał wolfikx (ok 20)

 

 

Na ten moment nie widzę oznak zbytniego mataczenia w sprawie :) Głosy rozkładają się może niezbyt równomiernie ale chyba sprawiedliwie. Choć to tylko moje zdanie to uważam podobnie jak krataja. Zawsze znajdą się niezadowoleni :)

No niestety, zawsze komuś się coś nie spodoba. Tak swoją drogą, gorąco to dopiero będzie w poniedziałek :P

Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że do gier na PC zaglądam dosyć rzadko - preferuję konsolę.

 

Jakkolwiek co do testów przydałaby się faktycznie większa różnorodność programowa - nie tylko gry.

 

Mnie na przykład interesuje jak szybko generowane są filtry na 10Mpix zdjęciu w 24 bitach w Photoshopie.

Niestety zrobienie testu w warunkach domowych bez PSa jest niemożliwe - no chyba, że się mylę.

 

Ale już rar-a da się spakować :o i zmierzyć czas.

Link to post
Share on other sites

Hola Hola.

 

Jakie 30 głosów w pół godziny.

Skoro rano ponoć było ponad 30 (sam pisałeś, że dostałem 20 wieczorem - i wtedy nie było podejrzeń).

 

Skoro ankieta polega na tym aby ludzie głosowali to rozreklamowałem wśród znajomych serwis którzy oczywiście nie mając kont stworzyli je sobie.

 

Chyba nie myślisz, że będę ich kontrolować!!!!

 

Szczerze mówiąc jak dla mnie to ta ankieta i tak nie spełnia swojego celu.

No chyba, że celem jest aby było większe grono ewentualnych użytkowników.

Lepsze by było rozwiązanie losowania przez redakcję z wybranej 10-tki.

 

Jak widać kontrowersje były od samego początku i nadal będą.

Link to post
Share on other sites

Powalone jest werbowanie by mieć więcej głosów....I przestaje sie to robić fajne bo wygra ten kto jest lubiany w szkole, pracy :o etc...Ja nadal zostaje przy tym żeby wybierała redakcja - nie robicie tego dla siebie - dla nas ale przez to że sami wylosujecie uniknie sie problemu takich sprzeczek...Jakoś jak wybraliście haczyka nie było problemu na forum.."Pewnie to ustawione przez redaktorow" albo coś :)...Na każdego pewnie przyszedł by czas - to moja opinia...

Link to post
Share on other sites

No nie! Do tej pory jedyną osobą, którą zwerbowałem była moja dziewczyna (zresztą długo jej nie namawiałem :)) bo myślałem że takie coś jest niedozwolone ale widzę, że wygra ten kto więcej kont założy na benchmarku :P Redaktorzy są jednak najlepszymi wybierającymi.

 

Cóż widzę więc że trzeba uruchomić także moje kontakty :o

Link to post
Share on other sites

Tak jak już wcześniej pisałem ankieta nie do końca spełniła celu - ze strony użytkowników- nas.

Jakkolwiek serwis dostanie o wiele więcej nowych userów - a o to również chodzi.

Mówią, że adres mailowy w sieci WEB 2.0 ma wymierną cenę- a w tym przypadku benchmark.pl otrzyma ich troszkę.

 

Podzielam zdanie kolegów o losowaniu przez redakcję :o

Link to post
Share on other sites

Powalone jest werbowanie by mieć więcej głosów....I przestaje sie to robić fajne bo wygra ten kto jest lubiany w szkole, pracy :/ etc...Ja nadal zostaje przy tym żeby wybierała redakcja - nie robicie tego dla siebie - dla nas ale przez to że sami wylosujecie uniknie sie problemu takich sprzeczek...

Jakich sprzeczek? Przecież nikt się z nikim nie sprzecza, albo ja czegoś nie widzę?

Link to post
Share on other sites

No nie! Do tej pory jedyną osobą, którą zwerbowałem była moja dziewczyna (zresztą długo jej nie namawiałem :)) (...)

Jako, że jesteś jak na razie wygrywającym - to powinien być dla wszystkich wystarczający dowód na to, że ewentualna manipulacja wynikami nie jest prosta. Tak na prawdę, to benchmark ma setki tysięcy czytelników. Każdy z nich może się zarejestrować i zagłosować. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z Was miał aż tylu znajomych.

Link to post
Share on other sites

Tomek ja przestałem mieć chęci do wygrania - i napisałem to kilka stron temu więc nie to jest powodem a po prostu zaczyna sie podejrzewanie z 1 strony z 2 sprzeczki - przecież rownie dobrze moge zwerbować kilku znajomych i wyjść na prowadzenie...ale co to za sens?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...