Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców, druga edycja.


Czyj komputer mamy zmodernizować?  

385 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czyj komputer mamy zmodernizować?

    • MisiekSe
      8
    • BartBMore
      14
    • Paular
      2
    • wolfikx
      126
    • spark
      5
    • rafko619
      48
    • carnivor
      171
    • snowflake
      4
    • lukczas
      4
    • copper
      3


Recommended Posts

Problem polega na tym Panowie, że żadne rozwiązanie nie jest idealne. Zawsze są jakieś wady. W przypadku wyboru przez redakcję, ludzie zarzucają nam stronniczość. Dlatego zależy nam na tym, żeby wszystko odbywało się jako możliwie otwarte. Zrobimy w redakcji burzę mózgów i pomyślimy co z tym zrobić.

 

Na razie przy głosowaniu przez czytelników pojawił się jeden problem. Istnieją (na razie jeszcze nie koniecznie uzasadnione) wątpliwości, że ktoś może sobie założyć wiele kont i zagłosować na samego siebie. Jeśli wyeliminujemy tą możliwość to chyba będzie w porządku.

Link to post
Share on other sites

Tomasz jeśli faktycznie nie będzie stronniczośći po waszej stronie wyboru ( w co z całego serca wierze) to jesteście wygranymi...A ludzie którzy mają pretensje po prostu powinni być zamykani w izolatkach bo nie rozumieją kilku pojęć...Powinniście WY wybierać i mieć gdzieś tych co myślą "to powinienem być ja"...

Link to post
Share on other sites

Wg mnie powinno być tak, jak było na początku. Za każdym razem redakcja powinna wybierać 1 osobę w drodze losowania.

 

Nawet nominowanie 10 osób przez poprzednika nie jest dobrym rozwiązaniem, bo po pierwsze może wybrać tylko znajomych, których poprzez to głosowanie ma >10 (bo praktycznie rzecz biorąc musi mieć jeśli chce wygrać) i wtedy w kolejnym głosowaniu znowu jego znajomi by głosowali na innego znajomego i tak ciągle,

a po drugie inni użytkownicy wiedząc, że wygrany wybiera kolejnych kandydatów mogliby się kontaktować z nim i dogadywać aby właśnie ich nominował w zamian za coś.

Link to post
Share on other sites

Hej ludziska.To mój pierwszy post więc co złego to nie ja:) Zagłosowałem na rafik619...jeśli mnie pamięć nie myli he he.Poniewaz też mam tak na imię, a Rafały to fajne chłopaki. Jeśli wygrasz to pamiętaj o mnie :o bo mi się GTA 4 tnie na najniższych ustawieniach. Pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites

Moim zadaniem ankieta to fajna sprawa, ale należałoby trochę zmienić.

Mianowicie osoby, które dołączyły przed ogłoszeniem szczęśliwej 10-tki nie powinny mieć możliwości głosowania, a wygrany mógłby wybierać tylko część szczęśliwej 10-tki, drugą część losowałaby redakcja.

Link to post
Share on other sites

- Nie powinno was to obchodzić - tacy ludzie są chorzy i sie nie pogodzą z tym że tym razem to nie oni zostali wybrani :o. Mentalnie wiecie że nie robicie błędu. A jak mieli byście wszystko robić pod kogoś to po 1 nie było by zgodności a po 2 i tak potworzyły by sie strony :|

Link to post
Share on other sites

- Nie powinno was to obchodzić - tacy ludzie są chorzy i sie nie pogodzą z tym że tym razem to nie oni zostali wybrani :/. Mentalnie wiecie że nie robicie błędu. A jak mieli byście wszystko robić pod kogoś to po 1 nie było by zgodności a po 2 i tak potworzyły by sie strony :|

Jest takie stare przysłowie. Gdzie dwóch polaków, tam trzy opinie ;) To chyba dobrze oddaje istotę problemu :P

Link to post
Share on other sites

Głos oddałem, nie powiem na kogo, żeby nie było że się podlizuję do carnivor'a :o

 

Z drugiej strony faktycznie ciężko o sensowne rozwiązanie problemu wyboru "kandydatów". Z jednej strony sporo osób mogło by zażucić stronniczość Wam, z kolei nie podoba mi się pomysł wybierania kolejnych nominacji przez osoby które wygrały. Ostatecznie jestem za tym aby to prowadzący wybierali pare osób które biorą pod uwagę i podawali to do wiadomości na portalu troche wcześniej, przed ogłoszeniem kto ostatecznie wygrał.

 

I na koniec mam pytanie i bardzo, bardzo zależy mi na odpowiedzi. Czy jeśli nie ukończyłem 18-tego roku życia, jestem brany(teoretycznie) pod uwagę w całej "zabawie"?

Link to post
Share on other sites

Moim zadaniem ankieta to fajna sprawa, ale należałoby trochę zmienić.

Mianowicie osoby, które dołączyły przed ogłoszeniem szczęśliwej 10-tki nie powinny mieć możliwości głosowania, a wygrany mógłby wybierać tylko część szczęśliwej 10-tki, drugą część losowałaby redakcja.

popieram! eliminowałoby to sytuację, w której osoba z listy zakłada sobie np. 50 nowych kont i głosuje na siebie.

Link to post
Share on other sites

Redaktorzy mogliby sprawdzać IP z jakich założone było konto :o wykluczyłoby to przynajmniej tych, którzy mają stałe i znacząco utrudniło życie tym, którzy mają zmienne :) oczywiście nie pomoże to w sytuacji, gdy ktoś konto już ma . . .

To akurat nie wiele pomorze gdy korzystasz z osiedlowych sieci kablowych gdzie poprzez routing jest stałe IP jedno dla wszystkich.

Link to post
Share on other sites

Głoś oddany na carnivora :o

Komputer nadający się do modernizacji.

Oddaje glos na carnivora.

Jakos nie czytacie profili, tylko patrzycie, kto ma najslabszy sprzet :) I co komu po mocniejszym, skoro kompa uzywa do grafiki 2D, gdzie najslabszy i tak wystarcza ?

Ja akurat uważam, iż słaby sprzęt nie powinien być najważniejszym kryterium. Udzielanie się na portalu jest równie istotne, a nawet ważniejsze. Dlatego mój głos oddałem na "mięsożerce"

Głoś na carnivor

Ze względu na to, że ma podobny sprzęt do mojego i jestem ciekawy co zostanie zmienione jeśli oczywiście wygra.

Głosy od tak doświadczonych użytkowników są zdecydowanie najcenniejsze... Dzięki wszystkim

Link to post
Share on other sites

Oddaje glos na carnivora.

Jakos nie czytacie profili, tylko patrzycie, kto ma najslabszy sprzet :o I co komu po mocniejszym, skoro kompa uzywa do grafiki 2D, gdzie najslabszy i tak wystarcza ? :)

A z ta wypowiedzią to się nie zgodzę.

Widać, że kolega nie próbował używać programu do grafiki np: Phososhopa na słabym kompie i np: na nowszym 2 rdzeniowym.

 

To jest tak porównywać Fiata 126p z Porsche.

Niby silnik w tym samym miejscu, chłodzony powietrzem, napęd na tył.

Fiat też porusza się do przodu tylko,że w tempie żółwia :P

Link to post
Share on other sites

Oddaje glos na carnivora.

Jakos nie czytacie profili, tylko patrzycie, kto ma najslabszy sprzet :o I co komu po mocniejszym, skoro kompa uzywa do grafiki 2D, gdzie najslabszy i tak wystarcza ? :)

A z ta wypowiedzią to się nie zgodzę.

Widać, że kolega nie próbował używać programu do grafiki np: Phososhopa na słabym kompie i np: na nowszym 2 rdzeniowym.

 

To jest tak porównywać Fiata 126p z Porsche.

Niby silnik w tym samym miejscu, chłodzony powietrzem, napęd na tył.

Fiat też porusza się do przodu tylko,że w tempie żółwia :P

Nie jestem znawcą Porsche, ale chyba większość modeli Porsche posiada silnik chłodzony cieczą, choć słyszałem, że któryś model 911 rzeczywiście był chłodzony powietrzem.

 

Nie mówiąc już o spalaniu.

Widać, że kolega nie tankował Fiata i Porsche.

Który samochód teoretycznie, ( czyli pomijając awarie, korki itp.) przejedzie szybciej ( czy w ogóle ma szanse przejechać ) 100km na 6 litrach paliwa ( żeby nie mówić benzyny) Fiat 126p czy Porsche np. 911.

 

Włochom gratulujemy Fiata :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...