Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czemu znowu tanio, ta karta jest używana i jej wydajność jest tylko odrobinę lepsza od 6850 która jest do kupienia nowa za podobną kwotę. Po prostu sprzedawcy zalezy na sprzedaży i dlatego wystawił ją za kwotę która ułatwi mu sprzedaż. Wg mnie cena jest bardzo dobra.

Link to post
Share on other sites

No temat do zamknięcia kupiłe YEA ;d;; dzięuję za radę !!!.

 

Przepraszam że odgrzebuje mój temat ale mam jeszcze jedno ważne pytanko kupiłem do tej karty

http://allegro.pl/chieftec-iarena-gpa-500s-500w-aktywne-pfc-wawa-hit-i2414962979.html ten zasilacz czy on nie będzie miał problemów przy podkręcaniu mojego procesora czy wytrzyma ?..

Link to post
Share on other sites

Bez problemu, jeszcze zostanie duży zapas mocy - ogólnie dobry zasilacz za dobre pieniądze. Mój brat ma go w swoim pompie z podkręconym Athlonem II X4 635 @ 3.8Ghz i Radeonem 5770@ 940/1400 i wszystko śmiga jak należy, tylko on ma słabszą 450W wersję.

Link to post
Share on other sites

To ile jest słabsza cięzko powiedzieć. Standardowo 6870 jest ok 12% wydajniejszy, Toxic jest podkręcony tylko o 40mhz więc różnica zmniejszy się niewiele, myślę że ok 10% jest 6870 wydajniejszy. Ale tego dokładnie nikt Ci nie powie - nie ma testów porównawczych.

Dodatkowo 6870 będzie jeszcze bardziej wydajny w grach z teselacją, ponieważ posiada poprawiony teselator

Link to post
Share on other sites

6850<5850<6870<5870

tak to wygląda

Dorównać po OC to pewnie dorówna, 6870 też się podkręca - często lepiej. A w grach z teselacją 6870 będzie lepszy.

Zresztą nie ma co pisać - kupiłeś karte za 480 a najtańszy nowy 6870 kosztuje 600zł więc powinieneś być zadowolony.

W jakiej rozdzielczości grasz??

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

5850 vs 6850:

http://www.anandtech.com/bench/Product/539?vs=512 5850 jest wydajniejszy

5870 vs 6870:

http://www.anandtech.com/bench/Product/540?vs=511 5870 jest wydajniejszy

 

Tego nikt Ci nie powie na jakich częstotliwościach karta będzie Ci działać - to już kwestia konkretnego egzemplarza.

Jeśli pytałeś o rozdzielczość to nikt Ci nie powie jaką masz - musisz sprawdzić jaką obsługuje Twój monitor lub podać model monitora.

Link to post
Share on other sites

Tego Ci nie powiem - nie mam możliwości sprawdzenia, ale to nie jest wymagająca rozdzielczość dla Twojej grafiki. Procesor może w niektórych grach ostro dostawać i ledwo wyrabiać z obliczeniami, ale może kiedyś go zmienisz.

Edytowane przez nissky
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...