Skocz do zawartości

i5 750, MSI 460 HAWK, P55 GD65, OCZ 4GB 1600MHz CL7, Samsung F3 500GB


Recommended Posts

Sprzedam mój komputer, przyszedł czas na wymianę.

 

Procesor : i5 750 2.66GHz @ 4.0 GHz s.1156

Cooler: Scythe Ninja rev. B

Mobo: MSI P55 GD-65

RAM: OCZ Platinium 2x2GB 1600MHz CL7

Grafika: MSI 460 1GB DDR5 H.A.W.K.

HDD: Samsung F3 500GB

Zasilacz: TACENS VALEO III 600W

Obudowa: Cooler Master 335

 

Zestaw kupiony w ESC.PL dnia 20.11.2009r.

Zasilacz wymieniony dnia 01.04.2011 (stary OCZ padł) i karty graficznej kupionej 12.04.2011r. (wymiana z R4890).

 

Do całości posiadam każde pudełko, rachunki i gwarancję (zostało jeszcze parę miesięcy ([Ram wieczysta], CPU [36mc], mobo [36mc], Zasilacz [36mc] i Grafika [24mc]).

 

Mogę zrobić dowolną fotkę, wykres z CPU-Z, Prime95, HD Tune itp.

 

Cena: 2.000zł

 

+ Monitor Samsung SyncMaster 2243 22" - cena do ustalenia przy zakupie całego zestawu.

 

Pytania na PW.

 

 

Pozdrawiam,

 

West

Edytowane przez West_PL
Link to post
Share on other sites

Produkt chwilowo niedostępny.

Nieznana data dostawy.

Faktycznie "hahaha".



Zamiast głupio się śmiać - pytasz o moją cenę - odpowiedziałem, chcesz to podaj swoją - ustosunkuję się do niej.

Jak mam sprzedać ten komputer za bezcen to wolę go wstawić do piwnicy i niech będzie na pamiątkę, nowy już stoi w pokoju więc ciśnienia na sprzedaż nie mam.

Edytowane przez West_PL
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - ja mówię swoją cenę, Wy podajcie swoją - nie jestem super znawcą sprzętu - mam życie poza komputerem.

Po drugie - jeżeli komuś nie odpowiada cena/sprzęt/jest dzieckiem (Apfelnektar) to z kimś takim nie będę przeprowadzał interesów.

Po trzecie - kontakt wyłącznie na PW, sprzedaż wyłącznie poprzez prywatne aukcje allegro.

Po czwarte - jak już wcześniej pisałem, nie zależy mi na szybkiej sprzedaży, nie czuję ciśnienia żeby sprzedać ten zestaw.

Po piąte - nie jestem kretynem który sprzeda taki zestaw za bezcen.

Po szóste - nie przeprowadzam transakcji z osobami z kontami "JUNIOR" na allegro.

Po siódme - wszystkie głupie/ obraźliwie posty w tym temacie będą zgłaszane moderacji.

 

 

Pozdrawiam,

 

West

Link to post
Share on other sites

To nie jest parę słów prawdy, Ty wyzywasz kogoś od pajaców tylko dlatego, że nie orientuje się w cenach używanych części komputerowych.

 

Parę miesięcy temu komputer został wyceniony na forum na 2.200zł, mając podstawową wiedzę o sprzęcie i opierając się tym ile płaciłem na nowe części i jaki jest mniej więcej spadek ich wartości tak policzyłem - jeżeli potrafisz lepiej to pomóż, a nie wyzywaj od pajaców.

 

Nie jestem żadnym naciągaczem (bo chyba mam swój rozum i nie próbowałbym robić w konia informatyków próbując podbijać ceny używanego sprzętu), ceny które podaje wynikają z niewiedzy.

 

 

Szczerze - jeżeli mam ten cały zestaw sprzedać poniżej 2000zł to zostawię go w piwnicy jako awaryjny sprzęt w razie "W".

Edytowane przez West_PL
Link to post
Share on other sites

@West_PL

Spokojnie. Nie ma co się tak spinać i obrażać innych:

"Wy podajcie swoją - nie jestem super znawcą sprzętu - mam życie poza komputerem."

"jeżeli komuś nie odpowiada cena/sprzęt/jest dzieckiem (Apfelnektar)"

Jak ktos się zna na sprzęcie to od razu jest no-life? Jak ktoś zwraca uwagę, że kwotą jaka wymagasz jest 2x większa to już jest dziecko? Płyta główna nie jest tyle warta i na tym forum nikt jej nie kupi nawet za 300zł. Prawda boli, ale trzeba ją przyjąć do siebie i żyć z nią. Teraz tak jak ładnie powiedziałeś ("wszystkie głupie/ obraźliwie posty w tym temacie będą zgłaszane moderacji") zgłoś swój post bo jest obraźliwy albo go edytuj. Kończę jednak offtop bo nie po to zajrzałem do tego tematu. Ile chciałbyś za dysk i ram(wypisz cenę każdego osobno jeśli możesz)?

Co do ceny to nie licząc HDD, ramów i chłodzenia to komp wart jest jakiś 1400-1500zł

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...