Skocz do zawartości

[Problem] Z wyborem karty graficznej


Recommended Posts

Witam,

Chce sobie kupic karte graficzna bo mam ATI RADEON 4870HD i tak sobie szukam kart na ebay-u [Zastanawiam sie nad zakupem ATI RADEON HD 6850] [bo mam 15-30 fps na multi w battlefield 3]

I sobie szukam i znalazlem ta karte ale pisze obok niej PCI-E GDDR5 i sie wlasnie zastanawiam czy to ma jakis zwiazek czy moge obojetnie jaka karte kupic ;d ?

 

Potrzebujecie jakies info o moim sprzecie dajcie znac pod tematem

 

Z gory Dziekuje

Link to post
Share on other sites

A jaka reszta sprzętu? No tak PCI-E to złącze karty graficznej a DDR5 to pamięć na karcie, warto rozejrzeć sie za karta na Allegro bo w cenie nowego 6850 idzie dostać HD6870

 

Skoro masz HD4870 to twoja płyta musi mieć złącze PCI-E wiec każda karta z takim złączem bedzie działać ;)

Link to post
Share on other sites

Jak masz slot PCI-Express to nie masz się czym martwic, wejdzie spokojnie, z tego co widzę jaka masz grafe to masz ten slot.

Podaj jaki masz zasilacz(model, moc) i procesor.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz chief tec 440W Max [To chyba moc ;d ]

 

Edit

Procesor:Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz

Plyta Glowna: Gigabyte Technology Co.,Ltd

Model: EP31-DS3L

Pamiec:

Type:DDR2

Size:4096 MBytes

Frequency: 400.0MHz

SPD:DDR2

Max Bandwidth: PC2-6400 (400MHz)

To SPD niewiem co to jest ;d bylo w zakladce w CPU-Z

 

 

Jeszcze dodam ze mam Direct 11.0 a moja karta podobno obsluguje direct 10.0 tylko ;d

Moze dla tego mam taki maly fps

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

Bo pewnie masz W7 a tam jest wbudowany DX11 ale karta i tak korzysta z 10. Przesiadka na 6850 jest taka troche mało sensowna, ile masz na karte to moze cos lepszego sie znajdzie

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...