Skocz do zawartości

HTC One V czy SE Xperia NEO V


Recommended Posts

Witam.

Za tydzień kończy mi się umowa w orange i stoję przed wyborem telefonu. Na oku mam 2 modele:

-Sony Ericsson Xperia neo v

-HTC one v

Proszę o radę który telefon waszym zdaniem jest warty uwagi. Ma on przede wszystkim służyć do przeglądania internetu, posłuchania muzyki, zrobienia zdjęcia raz na jakiś czas, zagrania w gry.

I tu nasuwa się pytanie czy na HTC one v jest możliwość zagrania np. w GTA III, 9mm.

 

 

Pozdrawiam :]

Link to post
Share on other sites

również jestem za HTC.

jeżeli chodzi o gry to GTA 3 chodzi nawet na Desire a One V na lepszy układ graficzny więc nie powinno być problemu.

9mm działa np. na Desire Z czy HD więc też powinna działać bo mają układ graficzny ten sam (Andeno 205).

Link to post
Share on other sites

@up?

Ale co Ty wprowadzasz do tematu? Słyszałaś? I co? Tak apropo to Sony Ericsson już nie istnieje.

 

hedzik, a Ty co wniosłeś do rozmowy??? odpowiedziałeś na jakieś pytanie? zaproponowałeś coś? NIE!!! więc następnym razem się zastanów zanim coś napiszesz i może to będzie miało jakiś sens.

Link to post
Share on other sites

Jak kupiłem neo v był android 2.3.6 bądź 2.3.7 zrobiłem aktualizację do ics, gta na 2.3.x nie zamulala, a na ics tak i ogólnie zauważalne chodzi duzzzzzo wolniej. Korzystam tylko z kilku aplikacji.

 

Kolega ma s2 z ics i na oko mój neo v szybciej chodzi. Sgs 2 cpu 2x jakoś 1.2-1.4GHz i 1gb ram i wolniej chodził strasznie chodzi ics. Wersja 2.3.x szybciej chodziła.

Link to post
Share on other sites

Lepszy ekran - zgodzę się, bo HTC ma tego IPS'a.

Ciupkę lepsze GPU - przecież mają identyczne, CPU tak samo.

Android 4.0 - Neo V ma też Androida 4.0.4 od miesiąca ponad.

Większa pamięć wbudowana - od czego są karty pamięci :P.

Dużo lepsze wykonanie - to prawda.

 

Także wszystko zależy od tego ile musisz dopłacić, bo jak dużo więcej za tego HTC, to się nie opłaca.

Edytowane przez Dragoslaw25
Link to post
Share on other sites

Neo V ma już ICS. Ale nie polecam robić aktualizacji do ICS neo v gorzej chodzi, np. gta III na 2.3.7 super chodziła bez ścinek na ICS były ścinki, ogólnie widać że telefon wolniej chodzi.

Link to post
Share on other sites

Już to pisałem w jednym z tematów, Neo V i ten HTCek są to porównywalne telefony, aczkolwiek osobiście nigdy nie miałem do czynienia z HTC, a w danym momencie używam Neo V i bardzo go polecam, gdyż jestem bardzo zadowolony z tego modelu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...